جزئیات خبر

شورای تصمیم گیری فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به ریاست دکتر ناظمی تشکیل جلسه داد

شورای تصمیم گیری فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به ریاست دکتر ناظمی تشکیل جلسه داد

صبح امروز 28 اردیبهشت ماه با حضور مسئولین فدراسیون شواری تصمیم گیری فدراسیون در خصوص دستورالعمل ها و شرایط برگزاری تمرینات ،مسابقات و کلاس های آموزشی تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی صبح امروز 28 اردیبهشت ماه شورای تصمیم گیری فدراسیون به ریاست دکتر مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون  و با حضور شهزاد کیانی دبیر کل، مسعود رهنما سرپرست نایب رئیسی ، فیروزه سیدمهدی نایب رییس بانوان، محسن مختار زاده خزانه دار،بهرام اعظمی نیا مسئول کمیته حقوقی ،حمید احمدی نیا مدیر ارتباطات و بازاریابی و ساجد منعمی رئیس دفتر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی تشکیل جلسه داد.
بررسی عملکرد و برنامه های فدراسیون با توجه به مصوبات و دستور العمل جدید وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا و وزارت ورزش و جوانان در این جلسه و بررسی راهکارهایی برای برگزاری مناسب و با رعایت اصول بهداشتی و ایمنی، تمرینات ،مسابقات ،و کلاس های آموزشی فدراسیون مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت. 
در ابتدای این جلسه مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون گزارشی از عملکرد و برنامه ها فدراسیون و همچنین مصوبات جدید وزارت ورزش و جوانان و وزارت بهداشت و ستاد ملی پیشگیری و مبارزه با شیوع ویروس کرونا در خصوص آغاز فعالیت های ورزشی با رعایت اصول بهداشتی و ایمنی داد و سپس هر یک از حاضرین نقطه نظرات خود را ارائه کردند و به بحث بررسی در این خصوص پرداختند.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی