جزئیات خبر

روسای هیئت های استان یزد ،خراسان رضوی، البرز، چهارمحال و بختیاری و اصفهان نواب روسای بانوان خود را معرفی کردند
پس از تاکید ناظمی بر پررنگ شدن سهم بانوان در مدیریت ورزشی

روسای هیئت های استان یزد ،خراسان رضوی، البرز، چهارمحال و بختیاری و اصفهان نواب روسای بانوان خود را معرفی کردند

روسای هیئت های استان یزد ،خراسان رضوی، البرز ،چهارمحال و بختیاری و اصفهان با ارسال نامه های جداگانه به سرپرست فدراسیون، نواب روسای بانوان هیئت های استانی را منصوب و معرفی کردند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، پس از از تاکید مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون مبنی بر حضور بانوان در بخش های مختلف اجرایی و توسعه ورزش بانوان و پر رنگ کردن نقش سهم مدیریتی بانوان در رشته موتوسواری و اتومبیلرانی و برگزاری جلسه معارفه نواب روسای بانوان کمیته های تخصصی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی برخی از هیات های استانی با ارسال نامه ای به سرپرست فدراسیون نواب روسای بانوان هیئت های استانی را معرفی کردند.
بر این اساس رویا فیاض به عنوان نایب رییس بانوان هیئت استان یزد، سارا موسوی نایب رییس بانوان هیئت استان خراسان رضوی، سیده زهرا سید میرزایی به عنوان نایب رییس بانوان هیئت استان البرز، فاطمه آقا بزرگی به عنوان نایب رییس بانوان هیئت استان چهار محال و بختیاری و زهرا پیکانپور به عنوان نایب رئیس بانوان هیئت استان اصفهان انتخاب و معرفی شدند.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی