جزئیات خبر

اطلاعیه مهم کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در خصوص دوره های آموزشی

اطلاعیه مهم کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در خصوص دوره های آموزشی

کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی طی اطلاعیه ای دوره های آموزشی ای که تنها زیر نظر این کمیته برگزار می شود و از طریق سایت فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی معرفی می گردد را مورد تایید فدراسیون و وزارت ورزش اعلام کرد. در این اطلاعیه امده است:

بدین وسیله به اطلاع کلیه ورزشکاران، داوران (مارشال)، مربیان و علاقمندان رشته موتورسواری و اتومبیلرانی می رساند که با توجه به اعتراض برخی از اعضای خانواده موتورسواری و اتومبیلرانی مبنی بر برگزاری دوره های آموزشی توسط برخی از افراد ناشناس و فاقد پیشینه ورزشی و همچنین حرکت به سمت ساماندهی سیستم آموزشی این رشته ورزشی مطابق با آخرین اطلاعات و روش های روز دنیا، کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون موتوسواری و اتومبیلرانی تنها دوره های آموزشی ای که زیر نظر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و هیات های استانی مطابق با سرفصل های تدوین شده آموزشی برگزار می شود و احکام ان توسط ریاست فدراسیون و معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان به امضا می رسد، از اعتبار لازم برخوردار خواهد بود و بقیه دوره ها از نظر این فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان فاقد اعتبار لازم خواهند بود.
لذا فدراسیون موتوسواری و اتومبیلرانی هیج گونه مسئولیتی در خصوص دوره های متفرقه نخواهد داشت و بعضا در صورت جعل عنوان موارد مربوطه از طریق مراجع قضایی مورد پیگیری قرار خواهند گرفت.
لازم به ذکر است ثبت نام جهت شرکت در کلاس های آنلاین داوری و مربیگری در حال حاضر بر روی سایت فدراسیون امکان پذیر است و پس از صدور مجوز های لازم از سوی ستاد عالی مبارزه با شیوع ویروس کرونا برگزاری کلاس های آموزشی بانوان و آقایان در رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی به صورت حضوری در پیست های ایمن و استاندارد زیر نظر اساتید و قهرمانان این رشته های ورزشی در دستور کار قرار خواهد گرفت و ثبت نام این دوره از طریق سایت و شبکه های اجتماعی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به اطلاع عموم خواهد رسید.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی