جزئیات خبر

سردار مهماندار: با کمک فدراسیون تردد موتورسواران و اتومبیلرانان را ساماندهی می کنیم

سردار مهماندار: با کمک فدراسیون تردد موتورسواران و اتومبیلرانان را ساماندهی می کنیم

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ پس از جلسه با دکتر ناظمی اظهار داشت:  امیدوارم با کمک فدراسیون اقدامات خوبی در بحث ساماندهی تردد موتور و اتومبیل داشته باشیم.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ پس از دیدارش با دکتر ناظمی سرپرست فدراسیون گفت: برای تبریک به آقای ناظمی و گفت و گو در خصوص حوزه ترافیک خصوصا دربحث موتورسواری به فدراسیون آمدیم. امیدوارم هماهنگی های بیشتری با فدراسیون انجام شود که خوشبختانه این امر برای جلسه اول و شروع کارخوب بود . انشالله با کمک فدراسیون اقدامات موثری در بحث ساماندهی تردد موتور و اتومبیل در سطح شهر داشته باشیم.
وی اظهار داشت: دو موضوع اساسی وجود دارد که یکی بحث های آموزشی و اجتماعی است که به صورت میدانی و همگانی پیگیری می شود و دیگری بحث دیگر ساماندهی تردد است.
انشالله به نتیجه رسیدن این هماهنگی ها می تواند باعث ایجاد اثرات خوبی در رفتار موتور سواران و حتی رانندگان داشته باشد و در نهایت باعث ایجاد ایمنی شهروندان شود.

  

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: بخش عمده ای از کشته شدگان در شهرهای بزرگ مربوط به حوادث ترافیکی است که حدود 40 درصد از حوادث مربوط به موتور سواران است. انشالله در آینده نزدیک که مشکل بیماری کرونا برطرف شود بحث آموزش موتورسوارن در معابر و خیابان های شهر خواهیم داشت. 
وی گفت:  حتما بخش عمده ای از این رفتارهای پر خطر به دلیل عدم آگاهی به قوانین و مقررات و شیوه ی رانندگی است. ما در آینده به جای اینکه در مرحله اول موتورسیکت ها را به پارکینگ منتقل کنیم با کمک فدراسیون کار آموزش موتور سیکلت سواران در سطح شهر در محل انجام خواهیم داد و همچنین موضوعاتی در خصوص رسانه ملی و سایر رسانه ها داشتیم که می توانیم به صورت مشترک انجام بدهیم که این موضوع به بحث آموزش همگانی کمک شایانی می کند. هر چه در حوزه آموزش سرمایه گذاری کنیم که به نظر من صرفا سرمایه گذاری است و نه هزینه ، می تواند به ارتقا رفتار ترافیکی رانندگان در سطح شهر تاثیر گذار باشد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی