جزئیات خبر

اتومبیلرانی از آغاز تا امروز، در دیدار صمیمی ناظمی با پیشکسوتان

اتومبیلرانی از آغاز تا امروز، در دیدار صمیمی ناظمی با پیشکسوتان

دکتر ناظمی صبح امروز در جلسه ای با برخی از پیشکسوتان رشته اتومبیلرانی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون صبح امروز دوشنبه 11 فروردین در جلسه ای با حسین خدا پرست، کمال عباس نژاد، پرویز اعتمادی که از پیشکسوتان، ورزشکار و مسئولان اجرایی مسابقات در سال های نه چندان دور رشته اتومبیلرانی  در ایران بودند، دیدار و گفتگو کرد.
در این جلسه سه ساعته که بیژن خراسانی مشاور سرپرست فدراسیون نیز حضور داشت، در خصوص روند تشکیل فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و مشکلاتی بر سر راه وجود داشت صحبت هایی عنوان شد و از برگزاری مسابقات اتومبیلرانی بین المللی در ایران و ظرفیت های موجود در این رشته که تا کنون به درستی از آنها استفاده نشده است و همچنین از انگیزه بالای خانواده اتومبیلرانی برای اعتلای این رشته ورزشی مطالبی مطرح شد. 


خداپرست ضمن آرزو موفق برای دکتر ناظمی در فدراسیون موتروسواری و اتومبیلرانی اظهار کرد: کار سختی در این راه دارید. در قبال موانع زیادی که برای پیشرفت این رشته در کشور وجود دارد، ظرفیت ها و پتانسیل های زیادی نیز وجود دارد که بهره مندی و بهره برداری از آنها در راستای منافع فدراسیون ورزش کشور تلاش و مدیریت خوبی را می طلبد که در شما می بینم.
خداپرست عنوان کرد: اگر فدراسیون بر اساس اصولی تعریف شده و صحیح عمل کند و قدم های مثبت خود را ادامه دهد، من و بقیه دوستان پیشکسوتم انگیزه زیادی برای کمک و حرکت در این راه پیدا می کنیم و حتی برای کمک به فدراسیون و کمک به اعتلای این رشته ورزشی با هم رقابت خواهیم کرد.

مازیار ناظمی در پایان از برگزاری این جلسه تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشت: ما برای کمک شکوفایی این رشته ورزشی و کمک به ورزش کشور تمام سعی و تلاش خود را خواهیم کرد. فدراسیون با تکیه بر تخصص و شایسته سالاری و ارج نهادن به شخصیت و زحمات اعضای خانواده موتورسواری و اتومبیلرانی از تمامی پیشکسوتان این رشته کمک فکری و تجربی و ... خواهد گرفت و دست یاری به سوی همه آنها دراز می کند تا با هم بتوانیم روز های بهتری را رقم بزنیم.


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی