جزئیات خبر

شهریاری: شک ندارم ناظمی می تواند با بهره گیری از برخی راهکارها فدراسیون را به اهدافش برساند

شهریاری: شک ندارم ناظمی می تواند با بهره گیری از برخی راهکارها فدراسیون را به اهدافش برساند

نایب رئیس سابق کنفدراسیون اتومبیلرانی آسیا گفت: در شرایط فعلی جذب بخش خصوصی به خصوص تولید کنندگان داخلی به منظور مشارکت و حمایت از رشته موتورسواری و اتومبیلرانی سخت ولی امکان پذیر است. من شک ندارم ناظمی می تواند با بهره گیری از برخی راهکارها فدراسیون را به اهدافش برساند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، حسین شهریاری مدیر عامل شرکت ایران کاوه و نایب رئیس سابق کنفدراسیون اتومبیلرانی آسیا صبح امروز شنبه نهم اسفندماه با حضور در دفتر دکتر مازیار ناظمی، سرپرست فدراسیون به دیدار و گفتگو با وی و شهزاد کیانی پرداخت.
شهریاری درمورد این دیدار اظهار داشت: به فدراسیون آمدم تا خدمت دکتر ناظمی تبریک گفته و تجربیات خود را در اختیار وی قرار دهیم. ناظمی آمده تا یک کار زیربنایی انجام دهد و تغییرات جدیدی اعمال کرده است که امیدوارم این اقدامات موجب شود تا شور و شوقی دوباره به فدراسیون بیاید. 

وی ادامه داد: این رشته محدودیت هایی دارد که به قوانین کشورمان مربوط می شود. از طرفی فرصت های زیادی پیش روی این فدراسیون است از جمله اینکه ما پتانسیل های جوان زیادی در کشورمان داریم. ضمن اینکه امکانات و بحث های زیربنایی خوبی در سراسر کشور وجود دارد. همچنین رئیس هیأت های خوبی هم در بخش های مختلف فعالیت می کنند، اما برخی موضوعات از جمله بحث اقتصادی و مدیریتی موجب شده تا رشد این رشته با سرعت کندی انجام شود. 
شهریاری که در پرونده موفق مدیریتی خود سابقه مدیرعاملی باشگاه نفت و قائم مقامی باشگاه سایپا را دارد، خاطرنشان کرد: با مدیریت درست می توان به خوبی از شرایط استفاده کرد و شوق دوباره به فدراسیون بازگرداند. امکانات و تجهیزات اولیه از جمله خودرو و موضوعات نرم افزاری با افزایش قیمت روبرو شده است و تهیه این امکانات برای همه جوانان آسان نیست و می طلبد که فدراسیون با شناخت درست جوانان شایسته کمک هایی را برای آنها در نظر بگیرد.
شهریاری افزود: آموزش رانندگی حرفه ای، آموزش موتورسواری حرفه ای از جمله اقداماتی است که فدراسیون می تواند به خوبی انجام دهد. درست است که این اقدامات نیازمند هزینه است، اما فدراسیون می تواند کمک گرفتن از حامیان مالی این هزینه ها را تامین کند. از طرفی علاقمندان بیشتری هم جذب می شوند و زیرساخت های مختلف هم مورد استفاده قرار خواهند گرفت. استفاده از پتانسیل ها نیازمند مدیریت خوب است. 
نایب رئیس سابق کنفدراسیون اتومبیلرانی آسیا گفت: کمک گرفتن و هماهنگی با خودروسازان هم از جمله راهکارهایی است که فدراسیون می توان به وسیله آنها به اهداف خود برسد. هماهنگی با خودروسازان کمی زحمت دارد و سخت است، اما شک ندارم ناظمی می تواند با بهره گیری از برخی راهکارها فدراسیون را به اهدافش برساند.

 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی