جزئیات خبر

دیدار شهریاری و ناظمی در دفتر سرپرست فدراسیون

دیدار شهریاری و ناظمی در دفتر سرپرست فدراسیون

نایب رئیس سابق کنفدراسیون اتومبیلرانی آسیا صبح امروز با حضور در دفتر سرپرست فدراسیون، با وی به دیدار و گفتگو پرداخت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتوسواری و اتومبیلرانی، حسین شهریاری مدیر عامل شرکت ایران کاوه نایب رئیس سابق کنفدراسیون اتومبیلرانی آسیا صبح امروز شنبه نهم اسفندماه با حضور در دفتر سرپرست فدراسیون به دیدار و گفتگو با مازیار ناظمی و شهزاد کیانی پرداخت.
شهریاری که در پرونده موفق مدیریتی خود سابقه مدیرعاملی باشگاه نفت و قائم مقامی باشگاه سایپا را دارد ، در این جلسه ضمن تبریک به دکتر ناظمی به خاطر سرپرستی فدراسیون ، به بیان مشکلات رشته موتورسواری و اتومبیلرانی و فعالیت های بین المللی در زمان مدیریت خود پرداخت و راه کارهایی را نیز ارائه کرد.

پتانسیل های موجود در پیست های اتومبیلرانی و موتورسواری و همچنین تاریخچه برگزاری مسابقات در زمان مدیریت وی از جمله محور های گفتگوی امروز شهریاری با ناظمی و کیانی بود.

وی همچنین ضمن آرزوی موفقیت برای فدراسیون موتوسواری و اتومبیلرانی آمادگی خود را جهت هر گونه کمک و حمایت مادی، معنوی و فکری اعلام کرد.
تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی