جزئیات خبر

بررسی میدانی مشکلات پیست اتومبیلرانی و آکادمی آموزشی با حضور ناظمی و کیانی

بررسی میدانی مشکلات پیست اتومبیلرانی و آکادمی آموزشی با حضور ناظمی و کیانی


سرپرست و دبیر کل فدراسیون موتوسواری و اتومبیلرانی امروز با حضور در پیست اتومبیلرانی به بررسی میدانی مشکلات این پیست پرداختند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتوسواری و اتومبیلرانی، دکتر مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون به همراه شهزاد کیانی دبیر کل فدراسیون صبح امروز پنجشنبه هفتم فرودین ۹۹ با حضور در محل پیست اتومبیلرانی به بررسی مشکلات پیست اتومبیرانی و برنامه ریزی جهت مرمت و تجهیز هر چه بهتر این پیست پرداختند. 

در این بازدید جایگاه تماشاگران و مقامات، امکانات رفاهی مجموعه، اشکالات فنی برگزاری مسابقات، تجهیزات لازم برگزاری مسابقات مختلف، تعبیه محلی مناسب جهت استراحت و اسکان ورزشکاران و پارکینگ‌های ماشین‌های مسابقات و تمام فضاهای مناسب برای بهره‌برداری رفاهی و بازاریابی مورد بررسی قرار گرفت.
پس از آن سرپرست و دبیر فدراسیون با حضور در محل احداث آکادمی آموزشی ضمن نیاز سنجی به منظور ساخت و راه اندازی این آکادمی مطابق با استاندارد روز  و همچنین ایجاد دفتر و محل استقرار کمیته های تخصصی برنامه ریزی و پیگیری ها لازم جهت آغاز عملیات ساخت و ساز را انجام دادند.

دکتر ناظمی در این بازدید بر لزوم بهره برداری هر چه بیشتر از فضا و پتانسیل موجود در مجموعه فدراسیون واقع در ورزشگاه آزادی را به منظور ایجاد یک پیست استاندارد و یک آکادمی آموزشی حرفه ای تاکید کرد و آنها را جزو برنامه های اصلی فدراسیون در سال ۹۹ بر شمرد. 

لازم به ذکر است بازدید و بررسی و نیاز سنجی پیست و امکانات موتورسواری نیز از جمله برنامه آتی سرپرست و دبیرکل فدارسیون است که پس از تعطیلات نوروز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی