جزئیات خبر

اطلاعیه ثبت نام دوره های آنلاین بازآموزی ویژه مربیان و داوران درجه1 ، 2 و 3

اطلاعیه ثبت نام دوره های آنلاین بازآموزی ویژه مربیان و داوران درجه1 ، 2 و 3

کمیته آموزش فدراسیون ازعلاقه مندان به شرکت در دوره های آنلاین بازآموزی ویژه مربیان و داوران درجه ١ و  2 و 3 جهت ثبت نام در دوره های مذکور دعوت کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، کمیته آموزش فدراسیون به منظور یکسان سازی محتوی آموزشی و آشنایی با آخرین  دستاوردهای علمی روز دنیای موتورسواری و اتومبیلرانی و همچنین در راستای مصوبات ستاد مبارزه با شیوع بیماری کرونا، با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای دوره های کوتاه مدت بازآموزی یک روزه ای را به صورت آنلاین و حضوری برگزار می کند که در اطلاعیه ای از کلیه علاقه مندان به شرکت در دوره های آنلاین بازآموزی ویژه مربیان و داوران درجه ١ و 2 و 3 جهت ثبت نام در سامانه برگزاری دوره های آنلاین فدراسیون دعوت کرد.

لازم به ذکر است تاریخ دقیق برگزاری دوره ها پس از تکمیل نفرات متعاقبا اعلام می ​شود.بدیهی است اولویت ثبت نام بر اساس تاریخ فیش های واریزی است و پس از تکمیل ظرفیت سایر افراد به دوره های بعد انتقال می یابند.تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی