جزئیات خبر

آموزش، درآمدزایی و اخلاق‌مداری محور جلسه لشگری با دکتر ناظمی

آموزش، درآمدزایی و اخلاق‌مداری محور جلسه لشگری با دکتر ناظمی

رئیس هیأت موتورسواری و اتومبیلرانی قزوین امروز با حضور در فدراسیون با دکتر ناظمی دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، محمدرضا لشگری امروز با حضور در محل فدراسیون با دکتر مازیار ناظمی، سرپرست فدراسیون دیدار و گفتگو کرد. در این جلسه 2 ساعته که رحمانی، دبیر هیأت استان قزوین هم حضور داشت طرفین به بررسی مشکلات هیأت‌های سراسر کشور و مشکلات پیش‌روی ورزشکاران این رشته ورزشی پرداختند.
ایجاد ساختار استاندارد برای آموزش و گسترش اصولی این رشته ورزشی و حرکت به سوی درآمدزایی در این رشته و همچنین پایبند بودن به مسائل اخلاقی و گره‌ زدن مسائل اخلاقی با رویدادها و موفقیت‌های ورزشی به منظور بهره‌برداری فرهنگی از ورزش محورهای اصلی این جلسه بود.
همچنین تعیین برنامه راهبردی 4 ساله  و سند چشم انداز رشته موتورسواری و اتومبیلرانی از دیگر مواردی که بود که دکتر ناظمی در این جلسه مطرح کرد.
لشگری ابراز امیدواری کرد که تداوم برگزاری چنین جلساتی به رشد، توسعه و پیشرفت موتورسواری و اتومبیلرانی کمک کند. دکتر ناظمی هم اعلام کرد که این جلسات به طرفین کمک خواهد کرد تا شناخت کامل‌تری از هم داشته باشند و قطعاً ادامه دار خواهد بود.


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی