جزئیات خبر

صدیق: با راه اندازی آکادمی موتورسواری و اتومبیلرانی آینده روشنی خواهیم داشت

صدیق: با راه اندازی آکادمی موتورسواری و اتومبیلرانی آینده روشنی خواهیم داشت

قهرمان اتومبیلرانی بانوان کشورمان ضمن ابراز خرسندی از مباحث مطرح شده در جلسه خود با سرپرست فدراسیون گفت: طرح دکتر ناظمی در خصوص راه اندازی آکادمی موتورسواری و اتومبیلرانی بسیار مفید و موثر خواهد بود و آینده روشنی برای این رشته به ارمغان خواهد آورد.
به گزارش فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، لاله صدیق، قهرمان اتومبیلرانی ایران روز گذشته سه شنبه ۱۳ اسفندماه با حضور در محل جدید این فدراسیون با دکتر مازیار ناظمی دیدار و گفت‌وگو کرد.
صدیق درمورد این جلسه اظهار داشت: به عقیده من این گونه جلسات یک گام مثبت و انگیزشی است که وقتی فردی به تازگی مسئولیت یک خانواده را برعهده می‌گیرد با اعضای آن خانواده جلسه مشترکی داشته باشد. هر فدراسیون یک خانواده است و اعضای آن حرف‌هایی برای گفتن دارند. اتفاقی که امروز رخ داد بسیار امیدوار کننده بود و مهمترین پیامش هم این است که می‌دانم مسئولی در راس کار قرار گرفته که همیشه در کنار ما خواهد بود.
وی ادامه داد: این اقدام و برگزاری جلسات مشترک یک حمایت معنوی برای تمام ورزشکاران این رشته است و انگیزه همه را برای ادامه راه بیشتر می‌کند. کلیات صحبت‌ها در جلسه امروز پیرامون این موضوع بود که بتوانیم روی بحث آموزش اقدامات مثبتی انجام دهیم و هدف‌مان هم افزایش ورودی‌های این رشته باشد. استعدادیابی و پرورش استعدادها هم از دیگر مواردی بود که قرار شد تمرکز خوبی روی آن داشته باشیم.
قهرمان اتومبیلرانی بانوان ایران گفت: حمایت‌های همه جانبه برای معرفی این رشته به عموم مردم و آشنایی با قهرمان‌های این فدراسیون از دیگر مواردی بود که در جلسه مورد بحث قرار گرفت. این برنامه‌ها می‌تواند به بزرگتر شدن خانواده موتورسواری و اتومبیلرانی کمک کند. موضوع مهمتر هم احترام و ارج نهادن به بانوان ورزشکار است که به خوبی این امر را مدنظر گرفته شده است.
صدیق با تاکید بر اینکه به عنوان یکی از اعضای این خانواده قطعاً برای انجام هر کاری در کنار سرپرست فدراسیون خواهم بود تا این رشته به جایگاه واقعی خود برسد، ادامه داد: یکی از مواردی که در جلسه عنوان شد، راه اندازی آکادمی موتورسواری و اتومبیلرانی بود که به نظرم اتفاقی خوبی است و می تواند کمکی بسزایی به پیشرفت این رشته ورزشی در ایران کند. من شخصا خودم را در این راه در کنار مدیری می‌بینم که برای تحقق اهداف ورزشی ما ورزشکاران تلاش می کند و بدون شک برای هر ورزشکاری این نهایت خوشحالی است که مدیرش هم تفکر مشترکی با او داشته باشد. 
عضو فدراسیون جهانی اتومبیلرانی با اشاره به روابط بین‌الملل فدراسیون در ادوار گذشته، تصریح کرد: در یک یا دو سال اخیر ما در عرصه‌های بین‌المللی بسیار کمرنگ شده‌ایم. امیدوارم که بتوانیم ارتباط‌های بین‌المللی خود را تقویت کنیم تا از حمایت‌های فدراسیون جهانی هم برخوردار شویم. من همچنان در فدراسیون جهانی یک کرسی دارم که قطعاً باید جایگاه خود را تقویت کنیم.


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی