جزئیات خبر

مهربد شاملی مقام هفتم مرحله دوم مسابقات فرمول 4 را به خود اختصاص داد.
درخشش جوان ایرانی در پیست یاس مارینا :

مهربد شاملی مقام هفتم مرحله دوم مسابقات فرمول 4 را به خود اختصاص داد.

مهربد شاملی ، جوان خوش آتیه ایرانی و عضو تیم انگلیسی اکسل به دنبال طی کردن مسیر موفقیت و رسیدن به مراحل بالای رانندگی ، باز هم توانست گامی رو به جلو بردارد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، شاملی جوان در دومین مرحله از مسابقات فرمول 4 امارت ، که روز گذشته در پیست معروف یاس مارینا برگزار شد ، توانست در میان 12 شرکت کننده جوان  از تیم های خوش آوازه اتومبیلرانی جهان ، مقام هفتم را ​به خود اختصاص دهد. به گفته ​مربیان تیم اکسل "مهربد شاملی با تمام محدودیت ها، پیشرفت قابل ملاحظه ای در نوع رانندگی از راند قبل تا کنون داشته است ​که این نشان از هوش بالای ​او است و این تیم برای انتخاب مهربد به عنوان یکی از اعضای اکسل بسیار خرسند است. "

شایان ذکر است قهرمان جوان ایران با پشتکار مثال زدنی و موفقیت در رقابت های بین المللی کارتینگ امارات و زیر نظر گرفته شدن از سوی مربیان برجسته اتومبیلرانی اوایل آذرماه گذشته مورد توجه تیم های حرفه ای قرار گرفته و پس از ​انجام  تست های لازم به عضویت تیم فرمول ۴ اکسل انگلیس در آمد . 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی