جزئیات خبر

پیشنهاد رسمی ایران به FIA برای برگزاری یکی از مسابقات دریفت منطقه ای در کشور
دومین نشست مشترک کیانی و محمد بن سلیم در حاشیه اجلاس جهانی برگزار شد.

پیشنهاد رسمی ایران به FIA برای برگزاری یکی از مسابقات دریفت منطقه ای در کشور

شهزاد کیانی دبیر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ​، عصر روز سه شنبه در خلال اجلاس منطقه ای خاورمیانه و شمال آفریقای فدراسیون جهانی اتومبیلرانی ، نشستی صمیمی با محمد بن سلیم رئیس اماراتی منطقه برگزار کرد. 
به گزارش روابط عمومی ​فدراسیون ، محمد بن سلیم که روز ​قبل از آن هم با کیانی ملاقات کرده بود در این دیدار نیز تاکید ​داشت تمام تلاشهای خود برای کمک به ورزش اتومبیلرانی ایران را به کار خواهد بست . وی همچنین  از چند سخنرانی کیانی در اجلاس امسال به خصوص درباره حضور زنان در ورزش اتومبیلرانی ایران و همچنین نقش فضای مجازی تمجید کرد. 
کیانی هم در این نشست ضمن ابراز تشکر از حمایت های محمد بن سلیم ، نقش او را در توسعه ورزش ​اتومبیلرانی منطقه ستود و بر لزوم توجه به پتانسیل های موجود در ایران به عنوان سرمایه انسانی منطقه تاکید کرد که مورد استقبال بن سلیم واقع شد. 
شهزاد کیانی در ادامه با اشاره به عزم ایران برای حضور پررنگ در مسابقات منطقه ای در ادامه صحبت های روز گذشته فی مابین ، پیشنهاد رسمی برگزاری یکی از مسابقات دریفت منطقه ای را ارائه کرد که با استقبال رییس اماراتی مواجه شد . 
در همین رابطه مقرر شد تا کمیته دریفت منطقه و فدراسیون جهانی شرایط برگزاری این مسابقات را بررسی و نظر نهایی و قطعی را اعلام کنند. گفتنی است پیش از این قرار بود این رقابت ها برای اولین بار در عربستان سعودی و در شهر جده برگزار شود که لغو شد.تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی