جزئیات خبر

تاکید اعضای FIA برای حضور فدراسیون های ملی در فضای مجازی
دومین روز اجلاس جهانی فدراسیون اتومبیلرانی برگزار شد.

تاکید اعضای FIA برای حضور فدراسیون های ملی در فضای مجازی

دومین روز اجلاس منطقه ای خاورمیانه و شمال آفریقای فدراسیون جهانی اتومبیلرانی با برگزاری یک کارگاه عمومی درباره برگزاری رویدادهای ورزشی در منطقه و شناسایی نقاط ضعف و قوت آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، در این سمینار که رنان مورگان و اندرو پاپولودیس تدریس آن را برعهده داشتند مبانی برگزاری یک رویداد ورزشی با محور موضوعات مالی و بودجه ای مرور و در ادامه به نقش موثر فضای مجازی و شبکه های اجتماعی اشاره شد . 
مدرسین فدراسیون جهانی در این بخش از کلیه اعضا خواستند تا بیشتر از قبل حضور خود را در 5 شبکه اجتماعی پر طرفدار بیشتر و برای اطلاع رسانی رویدادهای خود از طریق این فرصت ایده آل اقدام کنند. در این نشست همچنین مقرر شد تا در جلسات آتی برنامه ریزی ویژه ای برای گسترش حضور فدراسیون های ملی در فضای مجازی صورت گیرد. 
در ادامه شهزاد کیانی دبیر فدراسیون ایران در سخنانی با اشاره به اهمیت فضای مجازی در ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی گفت : فدراسیون ایران همواره به این موضوع توجه ویژه ای دارد و علیرغم تمام موانع تلاش داشته تا رویدادها و اخبار مربوط به این رشته را به سرعت و دقت هرچه تمام از طریق فضای مجازی منتشر کند. وی تاکید کرد فدراسیون منطقه می تواند کارگروه های تخصصی برای ریشه یابی علل عدم استقبال از فضای مجازی و اهمیت آن را تشکیل دهد که با استقبال رنان مورگان و همچنین عماد لاهوت دبیر فدراسیون منطقه ای قرار گرفت . لذا مقرر شد به پیشنهاد ایران در آینده ای نزدیک برنامه ای راهبردی و دقیق برای توسعه فضای مجازی در ورزش اتومبیلرانی منطقه به عنوان نقشه راه ترسیم شود. 
تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی