جزئیات خبر

نفرات برتر مرحله چهارم مسابقات درگ قهرمانی کشور مشخص شدند.
با حضور 78 شرکت کننده و به میزبانی پیست سرزمین ایرانیان:

نفرات برتر مرحله چهارم مسابقات درگ قهرمانی کشور مشخص شدند.

چهارمین مرحله از مسابقات درگ(شتاب)قهرمانی کشور در آخرین روزهای ​پایانی دی ماه 1398 و در یک هوای زمستانی به میزبانی پیست سرزمین ایرانیان تحت عنوان "یادواره سردار شهید قاسم سلیمانی و شهدای سانحه ​پرواز 752 " طی دو روز پنجشنبه و جمعه ​26 و 27 دیماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، در این مسابقه 78 شرکت کننده از استان های سراسر کشور حضور داشتند تا در چهارمین مرحله از این رقابت ها مهارت خود را برای هدایت خودروها و عبور از مسیر ۴۰۰ متری پیست درگ به آزمایش بگذارند و بتوانند با کمترین زمان این مسیر را طی کرده و رکورد خود را در جدول امتیازات پایانی سال بهبود ببخشند.

از نکات قابل توجه این رقابت ها استقبال کم نظیر تماشاگران علاقمند به مسابقات اتومبیلرانی بود که علی رغم سردی هوای منطقه ویژه اقتصادی ایرانیان خود را به اتودروم بین المللی تهران (آیلند) رسانده بودند تا از تماشای این مسابقه جذاب لذت ببرند و ورزشکاران مورد علاقه خود را تشویق کنند.

در روز نخست مسابقه همه 78 شرکت کننده در کلاس های مختلف ، طی دو دور به تایم گیری پرداختند و 8 شرکت کننده برتر که بهترین زمان را به ثبت رسانده بودند به مرحله پایانی راه یافتند.

دور ​پایانی از ساعت 10 صبح روز جمعه آغاز شد و شرکت کنندگان در خط استارت این مرحله ایستادند تا تکلیف نفرات برتر ​راند چهارم از رقابت های درگ قهرمانی کشور مشخص شود ، اما شرایط جوی و بارش برف ظهر جمعه در پیست آیلند شرکت کنندگان و گروه برگزاری را غافلگیر کرد و سه کلاس آخر به دلیل امکان بروز حادثه ناتمام ماند ، در نهایت بنا پس از جلسه کمیته برگزاری و ناظرین مسابقه ، تصمیم بر آن شد نفرات برتر سه کلاس باقی مانده بر اساس زمان بدست آمده از روز تایم گیری مشخص شوند ، بر همین اساس نفرات برتر این راند از مسابقات در کلاس های مختلف معرفی و جوایز خود را دریافت کردند.

🏆 کلاس ۴و۶  سیلندر اتمسفر دیفرانسیل جلو
1 محمدرضا رضازاده
2 محمد نوذری
3  سارمن اسکندری
🏆 کلاس ۴و۶ سیلندر توربو دیفرانسیل جلو 
1 رضا متولی
2 امیراحمد عبدالهی
3 علیرضا هادی لو
🏆 کلاس ۴و۶ سیلندر توربو  دیفرانسیل عقب 
1 حامد کرمی زند
2 کامیاب رضایی
3 شایان خسروی نژاد
🏆 کلاس ۴و۶ سیلندر اتمسفر دیفرانسیل عقب
1 شایان خسروی
2 امیر ضیایی
3 شهریار کریمی
🏆 کلاس ۸ سیلندر  اتمسفر دیفرانسیل عقب
1 علی کمالی
2 فرید توفیقی
3 امیر ضیایی
🏆 کلاس GT206
1 محمد نوذری
2 بابک محمود اوغلی
3 علی مشتاق عسکری
🏆 کلاس اورال
1 علی شیخ رضایی
2 علیرضا رضایی
3 شایان خسروی نژاد​تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی