جزئیات خبر

"شتاب" و "شاخ به شاخ نشوید" روی خط استارت شبکه سه
در راستای اجرای طرح افزایش مهارت عمومی رانندگی در کشور:

"شتاب" و "شاخ به شاخ نشوید" روی خط استارت شبکه سه

فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در راستای طرح جامع و فراگیر افزایش مهارت عمومی رانندگی در کشور و همچنین پاسخگویی به اشتیاق و علاقمندی روز افزون جوانان و نوجوانان ، با رویکردی جدید به این دو رشته پرطرفدار در دنیا ، با همکاری مدیریت جوان شبکه سه سیما در جهت ساخت دو برنامه تلویزیونی با مضمونی متفاوت به توافق رسید که بزودی این دو برنامه با اعلام قبلی روی آنتن این شبکه خواهد رفت .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، پس از مذاکرات صورت گرفته و علاقمندی مدیر شبکه 3 در ساخت برنامه های پرمخاطب برای نسل جوان ، نخستین برنامه تحت عنوان " شتاب " با محوریت پیشگیری از حوادث رانندگی و ترغیب جوانان به رانندگی صحیح با توجه به معضلات و آسیب های اجتماعی ناشی از  تصادفات در قالب پوشش مسابقات و رویدادهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با بهره گیری از بهترین تجهیزات ممکن و کادری حرفه ای با تهیه کنندگی و کارگردانی محمد فواد صفاریان پور خالق برنامه هایی چون خندوانه ، آسمان شب ، چرخ ، تیک تاک ، روز و روزگاری ، کندو ، دایره ، مداربسته و مردم ایران سلام و ... از اوایل اسفندماه در باکس پخش قرارخواهدگرفت و  برنامه ای دیگر با عنوان" شاخ به شاخ نشوید " نام دارد که با مضمون اجتماعی به شکل مسابقه به منظور پشتیبانی از طرح ملی افزایش مهارت رانندگی در کشور با پیش بینی های لازم و قرار گرفتن در کنتداکتور سال آینده از ابتدای سال 99 روی آنتن خواهد رفت .

گفتنی است فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در سال جاری با طرح و ایده های جدید با نگاه کیفیت بخشی به رقابت های ورزشی موتور سواری و اتومبیلرانی و  اجرای طرح ملی افزایش مهارت رانندگی را نیز به منظور کاهش تصادفات جاده ای و شهری در صدر برنامه های خود قرار داده  است . پروژه ای که با همکاری وزارت و ورزش و جوانان و نهادهای مختلف از جمله کمیسیون های فرهنگی و اصل نودم  مجلس شورای اسلامی ، معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه ، بیمه مرکزی ، سازمان صدا و سیما و پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا ، اجرائی شده و  با به ثمر نشستن برنامه های پیش رو در جهت این طرح عظیم ملی می تواند از ضررهای مالی و معنوی تحمیلی به جامعه بکاهد .


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی