جزئیات خبر

صیدانلو: اتومبیلرانی و موتورسواری جزو 4 رشته پرطرفدار است
حضور رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در برنامه ورزش و مردم

صیدانلو: اتومبیلرانی و موتورسواری جزو 4 رشته پرطرفدار است

رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری گفت: رشته اتومبیلرانی و موتورسواری جزو 4 رشته پرطرفدار بوده است. بنابراین برای توسعه آن باید زیرساخت‌ها و تجهیزات فراهم باشد. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون به نقل از خبرگزاری فارس محمود صیدانلو اظهار داشت: در رالی امسال مسابقات مختلفی به صورت همگانی برگزار شده است ​. گرانی رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی در ماهیت آن تاثیرگذار است ، در این تورم با توجه به اینکه امکان واردات خودرو و تجهیزات نیست باعث شده تاثیراتی بر این ورزش داشته باشد ، ما با دستگاه‌های مرتبط پیگیر هستیم اما باز هم مشکلاتی سر راه ورزشکاران وجود دارد.

رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری افزود: رشته های اتومبیلرانی و موتورسواری جزو 4 ​ورزش پرطرفدار بوده است. بنابراین برای توسعه آن باید زیرساخت‌ها و تجهیزات فراهم باشد.

وی با گلایه از اینکه در پروژه‌های افتتاح شده ورزشی در طول سال های گذشته ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ​سهمی نداشته است ، تصریح کرد: 15 هزار پروژه در رشته‌های مختلف بعد از انقلاب تکمیل شده این در حالی است که هیچ پروژه‌ای برای اتومبیلرانی نداشتیم . فقط یک پیست در آزادی داریم که سالانه به شرکت توسعه اجاره سنگینی هم پرداخت می‌کنیم. وی ابراز امیدواری کرد با پیگیری‌های صورت گرفته و با حمایت وزارت ورزش و استان‌ها ، این فقدان جبران شود.

 رئیس فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری خاطرنشان کرد: وزارت ​صمت و وزارت ورزش کمک‌های خود را دارند ، امیدوارم در فرآیند سطح‌بندی فدراسیون‌ها نگرش جدیدی ایجاد شود . باید ببینیم علاقمندی به کدام فدراسیون‌ها بیشتر است. این فدراسیون 10 سال هیچ اعزامی نداشته اما این سالهای اخیر اعزام هایی به مسابقات چند جانبه و آسیایی داشته‌ایم . امیدواریم با نگاه عالمانه و تعریف درست سطوح فدراسیون‌ها، تفاوت بنیادین در بودجه ایجاد شود. در بحث واردات تجهیزات وزارت صمت کمک‌هایی داشته و امیدوارم به نتیجه برسد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی