جزئیات خبر

گله داری و روحی نفس ها را در سینه تماشاگران حبس کردند
راند سوم دریفت قهرمانی کشور ، تماشایی ، هیجان انگیز و پر شور

گله داری و روحی نفس ها را در سینه تماشاگران حبس کردند

راند سوم مسابقات دریفت قهرمانی کشور روز جمعه در میان استقبال خوب تماشاگران در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی با حضور 15 شرکت کننده از 9 استان با قهرمانی رضا گله دار از خوزستان  در رقابتی نفس گیر و پر هیجان با محمدرضا روحی از استان البرز پایان گرفت .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، رقابت های دریفت در مسیر جدید طراحی شده همه زیبایی های یک رقابت ورزشی مهیچ را با خود به همراه داشت و شرکت کنندگان با نمایشی درخور توجه و نزدیک و پرهیجان موجب شدند تا هزاران تماشاگر حاضر در روی سکوهای سرد پیست آزادی ، سرمای سوزناک آخرین ماه پائیز را فراموش کنند . اتفاقات در دور مقدماتی کم نبود و نقطه آغازین اتفاقات این دور جاماندن شهاب پیشانی دار قهرمان باسابقه و مدعی در رقابت با هم استانی اش رضا گله دار و حذف هیراد صفرچی نفر اول مرحله قبل بود  که هیچ یک نتوانستند به جمع 4 نفر دور پایانی صعود کند.

در همین مرحله محمدرضا روحی از البرز هم نمایشی فوق العاده تر از همیشه داشت و پس از رقابتی میلی متری با هادی جعفرپور از استان مرکزی توانست راهی دور پایانی شود . روحی که بسیار آماده نشان می داد برای فینالیست شدن هم محمدرضا بیگدلی  از مازندران را پشت سر گذاشت . در آن سوی جدول نیز رضا گله دار مدعی عنوان قهرمانی پس از برتری در رقابت با ارجمندی کرمان به فینال رسید و به همراه روحی یکی از فینال های تماشایی سال را به نمایش گذاشتند . رقابت این دو به حدی نزدیک بود که داوران نتوانستند در پایان دو دور ، فرد برتر را تشخیص دهند و عاقبت در دور سوم بود که گله داری میلی متری داوران را مجاب به قهرمانی و برتری خود کرد . محمدرضا بیگدلی هم در رقابت با ارجمندی در این راند در جای سوم ایستاد.   

از نکات حاشیه ای راند سوم مسابقات دریفت ، اخلاق مداری شرکت کنندگان در پایان هر دور رقابت بود که با در آغوش گرفتن یکدیگر با احترام گذاشتن به رای داوران کارشان سخت جلب نظر می کرد . دیروز همچنین در حضور محمود صیدانلو رئیس ، حبیب مرادی نایب رئیس و شهزاد کیانی دبیر و جمعی از قهرمانان پیشکسوت حاضر از مهربد شاملی راننده 18 ساله تهرانی که موفق به صعود به جمع شرکت کنندگان فرمول 4 شد ، تقدیر و تجلیل شد.

مرحله چهارم این مسابقات بهمن ماه سال جاری در پیست اتومبیلرانی مجموعه آزادی تهران پیگیری خواهد شد.


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی