جزئیات خبر

 طرح بزرگ افزایش ارتقای مهارت رانندگی از دیماه اجرائی و عملیاتی می شود
در پی نهایی شدن تفاهم نامه همکاری میان فدراسیون و پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا :

طرح بزرگ افزایش ارتقای مهارت رانندگی از دیماه اجرائی و عملیاتی می شود

طرح بزرگ افزایش ارتقای مهارت رانندگی پس از تلاش های بسیار و نشست های فراوان با نهادهای مختلف از جمله پس از توافق نهایی تفاهم نامه میان فدراسیون و پلیس راهنمای و رانندگی ناجا از دی ماه اجرائی و عملیاتی خواهد شد . طرحی که با پیش بینی راهکارهای مناسب و برنامه ریزی صورت گرفته و همکاری مشترک با نهادهای مختلف می تواند به کاهش تصادفات جاده ای و حفظ سرمایه های انسانی در کشور کمک شایانی کند . 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، این طرح در راستای عمل به منویات و توصیه مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) است که فرمودند : همه دستگاهها تلاش کنند تا حوادث و سوانح به حداقل ممکن در کشور برسد ، از سوی فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی مورد توجه و در دستور کار قرار گرفت و پس از بحث و بررسی های زیاد با همکاری کمیسیون های فرهنگی و اصل نودم  مجلس شورای اسلامی ، معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه ، بیمه مرکزی، وزارت ورزش و جوانان و پلیس راهور ناجا قرار است از دی ماه امسال جنبه اجرائی پیدا کند . 
در این طرح گسترده در راستای توسعه ، آموزش ، فرهنگ سازی در طرح افزایش مهارت عمومی و کاهش خسارت های مالی و جانی ، تهمیدات زیادی برای رسیدن به هدف مورد نظر برای شرکت کنندگان در طرح افزایش مهارت رانندگی از جمله اشاعه فرهنگ صحیح ترافیک با ایجاد آکادمی تلویزونی و مجازی و تولیدات محتوایی  دیده شده که به عنوان نمونه پلیس راهور ناجا به عنوان یکی از نهادهای اصلی مرتبط با موضوع طرح بسته های مشوقی خاصی برای حاضرین از جمله اهداء لوح تقدیر به عنوان رانندگان قانونمند و صدور حکم سفیر فرهنگ ترافیک و کارت بازرس نامحسوس کنترل ترافیک برای منتخبین و رانندگان برگزیده برابر ضوابط قانونی پیش بینی کرده است .

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی