جزئیات خبر

رقابت نفس گیر دریفت کاران برای رسیدن به سکوهای قهرمانی سال
دومین مرحله مسابقات فرمولای قهرمانی کشور در پیست اتومبیلرانی آزادی برگزار شد:

رقابت نفس گیر دریفت کاران برای رسیدن به سکوهای قهرمانی سال

دومین مرحله از مسابقات دریفت قهرمانی کشور در سال ۱۳۹۸ به میزبانی پیست اتومبیلرانی مجموعه آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، این رقابت ها از ساعت ۱۱ صبح جمعه ​24 ​آبان ماه با حضور 12 شرکت کننده برتر از استان های ​سراسر کشور آغاز شد. در این مسابقه جذاب، ابتدا همه شرکت کنندگان بر اساس جدول به صورت دو به دو (سویسو) در خط استارت قرار گرفتند ​که ۸ اتومبیلران به دور نیمه نهایی راه یافتند و پس از رقابت مجدد با یکدیگر در آخر ۴ شرکت کننده به دور نهایی رسیدند تا تکلیف نفرات برتر این دوره نیز مشخص شود .

اما در پایان و دور نهایی هیراد صفرچی از منطقه آزاد انزلی ، رضا گله دار از خوزستان و محمدرضا روحی از البرز به عنوان نفرات اول تا سوم دومین مرحله از مسابقات دریفت قهرمانی کشور معرفی و جوایز خود را دریافت کردند.

از نکات جالب این رقابت ها ، استقبال خوب و پر شور تماشاگران و علاقمندان به رشته دریفت در در هوای پاییزی پیست اتومیلرانی مجموعه ورزشی آزادی تهران بود . در پایان جوایز نفرات برتر با حضور صیدانلو و کیانی رئیس و دبیر فدراسیون به نفرات برتر اهدا شد.

مسابقات دریفت قهرمانی کشور ، امسال در پنج مرحله پیش بینی شده که تا پایان اسفند ماه تکلیف قهرمان سال آن مشخص می شود./ف.صتگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی