جزئیات خبر

عبـور قهرمانان از خط پایان رقابت هایی پر التهاب و پر حادثه
مرحله دوم مسابقات سرعت اتومبیلرانی پس از ماه ها انتظار برگزار شد

عبـور قهرمانان از خط پایان رقابت هایی پر التهاب و پر حادثه

دومین مرحله از رقابت های اتومبیلرانی سرعت در سال ​۱۳۹۸ ، به میزبانی پیست اتومبیلرانی آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این رقابت ها که از ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ​17​ آبان ماه آغاز شد، نزدیک به ​​​128 اتومبیلران برتر از 12 استان کشور حضور داشتند تا در میان استقبال پرشور تماشاگران و طرفداران ورزش اتومبیلرانی که ماه ها در انتظار برگزاری این مرحله از مسابقات بودند ، مهارت خود را در رقابت با دیگر شرکت کنندگان​ به نمایش بگذارند.

در این مرحله از رقابت ها ​، شرکت کنندگان در ​12 کلاس شامل پراید مقدماتی ، 206 مقدماتی ، پراید اختصاصی ، 206 اختصاصی ، 405 اختصاصی ، BP اختصاصی ، کلاس پراید ، ​کلاسهای 1400،1600،2000 GT ، کلاس های 4 و 6 سیلندر توربو و کلاس آزاد در خط استارت مسابقه ایستادند تا همه تلاش خود را برای رسیدن به سکوی قهرمانی این مرحله بکار گیرند.

ویژگی مهم راند دوم ، اشتیاق خاص قهرمانان و انگیزه بالای آنان برای کسب موفقیت بود ، موضوعی که باعث شد تا در دل رقابت هایی پر هیجان و پر التهاب ، با حرکات ​متهورانه قهرمانان صحنه های جذابی در روی پیست رقم بخورد . در بسیاری از دورهای مسابقه خصوصاً به هنگام سبقت گرفتن اتومبیل ها بر سر ​پیچ ها نفس ها در سینه ها حبس می شد و در چند مورد نیز برخورد ​اتومبیل ها با یکدیگر ​و خروج یکی از دو رقیب به حاشیه پیست ، جایگاه رانندگان در مسابقه تغییر می یافت .شدت رقابت و حوادث زیاد مسابقات تصمیم گیری را بر داوران هم سخت کرد و معرفی نفرات برتر را غیر ممکن ساخت . با توجه به اتفاقات پر شمار و بر اساس اعلام کمیته برگزاری قرار شد پس از بررسی کامل فیلم مسابقات ، اسامی نفرات برتر به زودی اعلام شود . 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی