جزئیات خبر

تیم موتور ریس ایران در مسابقات سوپر کاپ آسیا به مقام چهارمی دست یافت.
اولین حضور موتورسواران سرعت در مسابقات بین المللی :

تیم موتور ریس ایران در مسابقات سوپر کاپ آسیا به مقام چهارمی دست یافت.

تیم منتخب موتور ریـس جمهوری اسلامی ایران ،که برای شرکت در مسابقات موتور ریس سوپرکاپ آسیا عازم کشور تایلند شده بود پس از کسب مقام چهارم در این رقابت به کشور بازگشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ،  مسابقات موتور ریس سوپر کاپ آسیا ، روز یکشنبه ۲۱ مهر ماه در شهر ناخون چویی تایلند برگزار شد و تیم منتخب موتور ریس کشورمان هم که برای اولین بار در تاریخ مسابقات موتورسواری کشور در این مسابقه بین المللی حضور یافته بود با کسب مقام چهارم تیمی بعد از کشورهای فیلیپن ، ژاپن و چین به کار خود پایان داد.

در این دوره از مسابقات که با حضور ​16 شرکت کننده از کشورهای آسیایی در کلاس های 150 سی سی​​ (R15) و و موتورهای تیوننیگ 300 تا 400 سی سی (SS1 , SS2) در دو ​مرحله برگزار شد ، مهدی جابری در ​کلاس 150 سی سی ، در مجموع دو ​راند و رقابت با سایر رقیبان توانست به مقام چهارمی دست یابد ، سلمان عضایی نیز در همین کلاس و مجموع دو راند هفتم شد ، علی باصری شرکت کننده کلاس 400 سی سی نیز که در روز تایم گیری جایگاه دوم را بدست آورده بود ​در مسابقه نهایی به مقام چهارمی ​رسید و حمید محسنی ​دیگر شرکت کننده این کلاس متاسفانه در حین مسابقه پس از برخورد با رقیب ژاپنی خود از دور رقابت ها کنار رفت.

مهران همتیان سرمربی و سرپرست تیم اعزامی کشورمان پس از پایان این رقابت ها ضمن ابراز رضایت از عملکرد تیم گفت : شرایط جوی کشور تایلند و بارندگی های شدید در پیست ناخون چویی و همچنین نا آشنا بودن اعزای تیم با این شرایط ، عوامل بازدارنده ​ای بود که ​باعث شد تیم کشورمان در کسب مقام های بهتر باز ​بماند.

 

 

 

 

 


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی