جزئیات خبر

صورتجلسه  همکاری دوجانبه برای ترویج و توسعه ورزش اتومبیلرانی و موتورسواری در سطح تهران منعقد خواهد شد.
در پی دیدار رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با سرپرست سازمان ورزش شهرداری پایتخت:

صورتجلسه همکاری دوجانبه برای ترویج و توسعه ورزش اتومبیلرانی و موتورسواری در سطح تهران منعقد خواهد شد.

در پی دیدار رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران طرفین با امضای تفاهم نامه ای ، قرار شد با یکدیگر همکاری دوجانبه ای در خصوص ارائه خدمات آموزش همگانی و تخصصی ، تمرینی و مسابقاتی و ترویج و توسعه ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی در کلانشهر تهران داشته باشند . 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، در این دیدار محمود صیدانلو و مجید رباطی با اعتقاد به اینکه این همکاری ها و فعالیت ها باعث تقویت و توسعه  این رشته ها خواهد شد بر لزوم انعقاد تفاهم نامه ای مشترک میان فدراسیون و سازمان ورزش شهرداری تهران تاکید داشتند.

هدف از همکاری دوجانبه و امضای این تفاهم نامه ، راه اندازی و ترویج ، توسعه و ارتقای ورزش های تحت پوشش فدراسیون در شهر تهران از طریق برنامه ریزی و مشارکت در رویدادهای ورزشی ، زمینه سازی برای برگزاری دوره های آموزشی و تربیت مربی ، استفاده از اماکن تحت پوشش سازمان برای برگزاری مسابقات ، استفاده از فضای تبلیغاتی میدانی سازمان برای معرفی رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی ، پشتیبانی سازمان از فدراسیون برای جذب سرمایه گذار در جهت توسعه این ورزش ها ، تامین امکانات اولیه برای راه اندازی رشته های مرتبط ، تشکیل تیم های ورزشی موتورسواری و اتومبیلرانی و حضور فعال فدراسیون در همایش ها و جشنواره های سازمان ورزش شهرداری تهران و ارایه آموزش به شهروندان در راستای تحقق و توسعه ورزش همگانی است.

در این دیدار که در محل فدراسیون برگزار شد علی خسروی به عنوان مشاور امور فدراسیون ها و هیات های ورزشی سازمان و حبیب مرادی نائب رئیس فدراسیون نیز حضور داشتند.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی