جزئیات خبر

تیم منتخب موتور ریــس ایران عازم مسابقات سوپرکاپ آسیا می شود.
برای اولین بار در تاریخ کشور :

تیم منتخب موتور ریــس ایران عازم مسابقات سوپرکاپ آسیا می شود.

تیم منتخب موتور ریـس جمهوری اسلامی ایران ، برای شرکت در مسابقات موتور ریس سوپرکاپ آسیا عازم کشور تایلند می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ،  مسابقات موتور ریس سوپر کاپ آسیا ، از روز یکشنبه 21 مهر ماه در ​شهر ناخون چویی تایلند برگزار خواهد شد و تیم منتخب موتور ​ریس کشورمان برای اولین بار در تاریخ مسابقات موتورسواری کشور در این مسابقه بین المللی حضور می یابد . این تیم متشکل از  مهدی جابری ، سلمان عضایی ، حمید محسنی و علی باصری از نفرات برتر و آماده موتور ریس کشورمان می باشد که در کلاس R15 با سایر رقیبان آسیایی خود به رقابت خواهند پرداخت.   مهران همتیان رئیس بخش موتورسواری فدراسیون به عنوان سرپرست و سرمربی و سهند دلداده نیز به عنوان مدیر فنی ، این تیم را همراهی خواهند کرد.

شایان ذکر است یکی از اهداف اعزام تیم های موتور سواری و اتومبیلرانی به اینگونه مسابقات ، تحقق سیاست های فدراسیون ​و تعامل با سایر کشورها بمنظور ارتقاء سطح کیفی ورزشکاران و ایجاد انگیزه و ترغیب ورزشکاران برای کسب تجربه و همچنین آشنایی بیشتر با قوانین و مقررات بین المللی جدید است.

 
تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی