جزئیات خبر

استقبال رئیس کمیسیون اصل 90 و عضو هیات رئیسه مجلس از طرح فدراسیون
رایزنی ها برای اجرای طرح مهارت عمومی رانندگی ادامه دارد

استقبال رئیس کمیسیون اصل 90 و عضو هیات رئیسه مجلس از طرح فدراسیون

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در ادامه رایزنی هایش برای اجرایی کردن طرح مهارت عمومی رانندگی با رئیس کمیسیون اصل 90 و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در بهارستان دیدار و گفت و گو کرد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، در این دیدار که در محل مجلس شورای اسلامی برگزار شد ، محمود صیدانلو ابتدا گزارشی از طرح ارتقای مهارت عمومی رانندگی را که قرار است بزودی با همکاری فدراسیون ، معاونت اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه ، پلیس راهور ناجا ، کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ، بیمه مرکزی و سایر نهادها به اجرا در آید ​، به اطلاع دکتر محمدی رئیس کمیسیون اصل 90 و دکتر یوسف نژاد عضو هیات رئیسه مجلس رساند .

صیدانلو زاویای این طرح را که می تواند از خسارت های سنگین مادی و معنوی کنونی در تصادفات جاده ای و خیابانی در کشور بکاهد تشریح و خواستار حمایت جدی مجلس در این زمینه شد . در ادامه این دیدار ریاست کمیسیون اصل 90 و همچنین عضو هیات رئیسه مجلس با استقبال از این حرکت و ضمن تقدیر از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، قول همه گونه همکاری را در جلب و جذب نهادهای مرتبط در این خصوص دادند . بر اساس این گزارش محمدی رئیس کمیسیون اصل 90 خطاب به صیدانلو گفت : این موضوع یکی از دغدغه های مهم مسئولان کشور و همچنین نمایندگان و اعضای کمیسیون اصل 90 هم هست . 


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی