جزئیات خبر

نام کوچکترین آفرود کار ایرانی در کتاب رکوردهای گینـس
محمد مهدی هشت ساله جهانی می شود :

نام کوچکترین آفرود کار ایرانی در کتاب رکوردهای گینـس

محمد مهدی افشار کوچکترین آفرودکار ایران برای ثبت ، نام خود به عنوان ((کوچکترین آفرودکار جهان)) در کتاب رکوردهای گینس امروز وارد دبی در کشور امارات شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، محمد‌مهدی ، کودک هشت ساله قزوینی از ​کوکی آموزش رانندگی را آغاز کرد و پس از تمرین های مداوم امروز به عنوان کوچکترین آفرودکار ایران از او نام برده می شود ​و چند سالی هست که به عضویت فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در آمده است.
محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، روز گذشته در دیدار با محمد مهدی ضمن تشکر از خانواده او در جهت حمایت های مادی و معنوی این ورزشکار هشت ساله ، گفت : از وظایف مهم فدراسیون کشف استعدادهای برتر در دو بخش موتورسواری و اتومبیلرانی است ، امروز اگر امثال محمد مهدی مورد حمایت قرار گیرند در آینده می توان به توسعه ورزش قهرمانی موتورسواری و اتومبیلرانی در سطوح بالای ملی و بین المللی امیدوار بود.

صیدانلو همچنین بیان کرد محمد مهدی و خانواده وی بهترین الگو برای جامعه هستند زیرا یکی از  موثرترین راه ها​در جلوگیری از آسیب های اجتماعی هدایت فرزندانمان به سوی ورزش است ، صیدانلو ادامه داد درهای پیست های موتورسواری و اتومبیلرانی به روی همه باز است و هر کس با هر سنی می تواند با ایمنی کامل تحت آموزش و حمایت فدراسیون قرار گیرد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی