جزئیات خبر

 اولین دوره آموزش رایگان مهارت های رانندگی در پیست مجموعه آزادی تهران ​
با هدف ترویج فرهنگ صحیح اتومبیلرانی برگزار شد:

اولین دوره آموزش رایگان مهارت های رانندگی در پیست مجموعه آزادی تهران ​

اولین دوره آموزش مهارت های عمومی رانندگی با هدف ترویج فرهنگ صحیح اتومبیلرانی و تحقق شعار ایمن برانیم در محل پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ​، ​برگزاری این دوره آموزشی با استقبال گسترده شرکت کنندگان ​همراه ​بود و در خاتمه این کلاس بسیاری از شرکت کنندگان با توجه به مباحث کاربردی مطرح شده از سوی اساتید و مدرسین فدراسیون ، خواستار تداوم ​این دوره ها شدند . ​از آنجایی که یکی از مهم ترین وظایف فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در کنار برگزاری مسابقات به شکل حرفه ای و قهرمانی ، ارتقاء سطح رانندگی در بخش همگانی و عمومی در کنار سایر نهادهای مربوطه ​است ، فدراسیون در صدد بر آمده تا با ​برگزاری این دوره های آمو​زشی به بهبود وضعیت رانندگی در کشورمان توجه بیشتری از قبل داشته باشد .

این دوره با تلاش کمیته آموزش و همکاری کمیته ایمنی فدراسیون از ساعت 12 ظهر روز پنجشنبه 17 مردادماه با حضور نزدیک به ​60 شرکت کننده در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد.مهم تر​ین محورهای مورد بحث در ای​ن دوره ، آشنایی با نحوه رانندگی صحیح و اصولی در سطح خیابان​ و جاده ها از جمله نحوه صحیح کنترل فرمان ، ورود و خروج ایمن در پیچ های تند ، رانندگی در شرایط بحرانی و مواردی دیگر بود که توسط قهرمانان مسابقات اتومبیلرانانی کشور از جمله آقایان محمدعلی مرندیان ، اشکان مسگرها ، برنارد عیوضی ، پژمان پاکزاد و خانم لاله صدیق به صورت عملی به شرکت کنندگان آموزش داده شد.

 

 

 

 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی