جزئیات خبر

مشهد میزبان نخستین جلسه فدراسیون با هیات های استانی منطقه یک بود
نشستی در راستای همگرایی و هماهنگی بهتر :

مشهد میزبان نخستین جلسه فدراسیون با هیات های استانی منطقه یک بود

نخستین نشست منطقه ای رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با هیات های استانی منطقه یک به میزبانی شهر مشهد و هیات استان خراسان رضوی روز سه شنبه 15 مردادماه برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، به دنبال تصمیم شورای سیاست گذاری فدراسیون در راستای همگرائی و ارتقای کیفی و هماهنگی بیشتر و ساماندهی در اجرای برنامه های فدراسیون و هیات های استانی تابعه ، استان های کشور با توجه به نزدیکی و همجواری به 6 منطقه تقسیم و قرار شد نشست هایی جداگانه به میزبانی 6 استان به تدریج و طبق برنامه ریزی از قبل به عمل آمده برگزار شود .

نخستین جلسه با حضور محمود صیدانلو رئیس ، محسن مختارزاده خزانه دار و ابراهیم جوانمردی مسئول کمیته هماهنگی استان های فدراسیون و همچنین روسا ، دبیران و خزانه داران هیات های منطقه شامل خراسان رضوی ، خراسان جنوبی و شمالی ، گلستان و سمنان به میزبانی مشهد برگزار شد .

از مصوبات مهم این جلسه چند ساعته باید از طرح مهارت رانندگی و ارتقای مهارت عمومی رانندگان زیر 18 سال در یک روز و همچنین آموزش عمومی بصورت رایگان با حضور مربیان دوره دیده ، ایجاد سامانه مشخصات اعضای سازمان یافته و ثبت در سایت فدراسیون ، اعزام مربیان استان ها به کلاس های آموزشی در دوبی و دوحه ، هماهنگی با فدراسیون در مورد ساخت پیست های استاندارد موتورسواری و اتومبیلرانی یاد کرد .

بر اساس این گزارش روسای هیات های منطقه یک هم در این نشست و در گفت و گوی رودرو با رئیس فدراسیون خواستار تعیین تکلیف موتورهای ورزشی فاقد سند و برگ سبز ، در اختیار گذاشتن پیست های مسابقات قهرمانی کشور قبل از شروع مسابقه به نفرات شرکت کننده از استان ها ، مسابقات راک و کارتینگ و همچنین حمایت فدراسیون از قهرمانان کشوری شدند و محمود صیدانلو رئیس فدراسیون هم قول همه گونه همکاری در این خصوص را داد و اعلام کرد : در تلاش هستیم مراسم سالانه تجلیل از قهرمانان سال موتورسواری و اتومبیلرانی را در پاییز امسال برگزار کنیم.

 پیش از این جلسه رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با حضور در مجموعه ورزشی ثامن از پیست در حال ساخت این مجموعه بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت کار و اجرای ​این پروژه قرار گرفت.


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی