جزئیات خبر

صیدانلو : به کمک ظرفیت های موجود در فدراسیون برای حفظ منابع طبیعی و جنگل ها تلاش خواهیم کرد
در جشنواره گرامیداشت روز ملی جنگلبان ، از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی تقدیر شد .

صیدانلو : به کمک ظرفیت های موجود در فدراسیون برای حفظ منابع طبیعی و جنگل ها تلاش خواهیم کرد

در مراسم سومین جشنواره گرامیداشت روز ملی جنگلبان ، از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی بعنوان حامی پویش ملی "من هم یک جنگلبانم"  تقدیر شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، در این مراسم که با حضور سردار شرفی رئیس پلیس پیشگیری ناجا ، مسئولین سازمان حفاظت از محیط زیست ، مسئولین وزارت ورزش و دیگر مسئولین عالی فعال در حوزه منابع طبیعی ، عصر روز دوشنبه چهاردهم مرداد در سالن اجتماعات سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور برگزار شد ، ضمن قدردانی و اهدای جایزه از سوی سازمان جنگل‌ها به جنگلبانان نمونه سراسر کشور  و حامیان این پویش به پاس خدمات و فعالیت‌های شایسته در حفظ جنگل ها و منابع طبیعی ، از محمود صیدانلو رئیس فدراسیون نیز به عنوان سفیر حافظ جنگل ها و منابع طبیعی تقدیر و نشان ملی آن به وی اهداء شد. 

در این مراسم صیدانلو پس از پیوستن به پویش ملی "من هم یک جنگلبانم" از فعالیت ها و تلاش های جنگلبانان کشور که در امر حفاظت از ​منابع طبیعی کوشا هستند تقدیر و اعلام کرد در هفته های آینده پیگیر برگزاری جلسه ای مشترک با سازمان های مرتبط هستیم تا ب​ه کمک ظرفیت های موجود در فدراسیون بتوانیم گامی در جهت حفظ منابع طبیعی کشور برداریم .

در پایان این ​مراسم پیراهن منقش به امضای جنگلبانان نمونه کشور به حامیان جشنواره از جمله فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اهدا شد. شهاب پیشانی دار نیز بعنوان نماینده ورزشکاران فدراسیون در این جشنواره محمود صیدانلو را همراهی می کرد.

 

 تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی