جزئیات خبر

قوانین فنی و اجرایی رقابت های اتومبیلرانی سرعت اعلام شد
با توجه به آغاز فصل مسابقات در سال 1398 :

قوانین فنی و اجرایی رقابت های اتومبیلرانی سرعت اعلام شد

با توجه به آغاز مسابقات اتومبیلرانی سرعت در نیمه دوم خرداد ماه سال جاری ، از سوی کمیته سرعت ، قوانین فنی و اجرایی این ورزش پرطرفدار اتومبیلرانی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، رضا پازند رئیس کمیته سرعت در گفتگو با پایگاه خبری فدراسیون گفت : پس از برگزاری جلسات متعدد با کمیته فنی مسابقات و تایید دبیر فدراسیون ​، با توجه به اینکه هدف از برگزاری مسابقات اتومبیلرانی ، ایجاد شرایط مناسب برای جذب علاقمندان به این رشته ورزشی و همچنین حضور هر چه موثرتر ورزشکاران در این رقابت ها است ، قوانین فنی و اجرایی اتومبیلرانی سرعت طبق روال گذشته انجام خواهد شد و تنها کلاس 206 اختصاصی به سایر کلاس ها اضافه شده و تغییراتی جزیی نیز در کلاس های گروه توربو و جی تی صورت گرفته است.

وی همچنین افزود : تلاش اعضای کمیته سرعت و فدراسیون برگزاری مسابقات به شکل مطلوب همراه با آرامش با رعایت ایمنی کامل در سال جاری است.

>> آیین نامه قوانین مسابقات اتومبیلرانی سرعت <<

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی