جزئیات خبر

 کیانی ؛ المپیاد نخست بازخورد مثبتی داشت
نشست مشترک با مسئولان المپیاد استعدادهای برتر در وزارت ورزش :

کیانی ؛ المپیاد نخست بازخورد مثبتی داشت

نشست مشترک مسئولان فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی با مسئولان المپیاد استعدادهای برتر در محل وزارت ورزش برگزار شد . 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، در این نشست از سوی فدراسیون ، شهزاد کیانی دبیر ، فیروزه سید مهدی سرپرست نایب رئیس بانوان ، مهرداد همتیان رئیس هیات استان تهران و مهران همتیان مدیر بخش موتورسواری فدراسیون حاضر بودند .  
کیانی دبیر فدراسیون اتومبیلرانی و موتور سواری در جلسه هماهنگی برگزاری دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور ، از بازخورد بسیار مثبت المپیاد در اولین دوره در بخش گرایش خانواده و ورزشکاران به رشته موتور سواری اشاره کرد و گفت : در این المپیاد ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی یکی از موفق ترین و مستعدترین ورزشکارهای خود را از محروم ترین نقاط کشور شناسایی کرد .
وی با اشاره به در پیش بودن برگزاری دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر اعلام داشت : با برنامه ریزی صورت گرفته از سوی فدراسیون علاوه بر حضور پسران ، خواهان شرکت دادن دختران ورزشکار با توجه به مهیا بودن آن در سطح هییت های ورزشی در استانهای کشور در دو رشته کارتنینگ و حتی موتور سواری هستیم.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی