جزئیات خبر

هیات های استانی در امداد رسانی به سیل زدگان پیشگام بودند
اعلام همبستگی خانواده بزرگ موتورسواری و اتومبیلرانی با هموطنان مصیبت زده

هیات های استانی در امداد رسانی به سیل زدگان پیشگام بودند

به محض وقوع سیل از ابتدای سال جاری در کشور که به تدریج ابعاد وسیعی از شمال ، غرب و جنوب کشور را در بر گرفت و خسارات سنگینی ببار آورد ، هیات های استانی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و بخصوص هیات های مناطق سیل زده و مجاور بدون فوت وقت با اعلام آماده باش و بکارگیری همه تجهیزات بخصوص ماشین های آفرود در هماهنگی با سایر نهادهای امدادرسانی به کمک هموطنان سیل زده شتافتند و بر اساس خبرهای ارسالی از سوی هیات ها و نهادهای دست اندرکار امدادرسانی خدمات شایان توجهی نیز داشته اند که حتی با تقدیر دکتر سلطانی فر وزیر ورزش روبرو شد .

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، رانندگان آفرود کار با مهارت بالا در عبور از مناطق صعب العبور با ایثار و رشادت باعث نجات بسیاری از هموطنان در مناطق کوهستانی و روستایی شده اند و به نوعی همه خانواده موتورسواری و اتومبیلرانی در سراسر کشور خود را در این مصیبت ملی سهیم دیدند .

بر اساس این گزارش ، مسئولان ستادی فدراسیون هم برای هماهنگی بیشتر با نیروهای اعزامی در طول هفته های اخیر به مناطق سیل زده سفر کردند و از نزدیک همبستگی خود را با دیگر هموطنانمان در کمک به این عزیزان اعلام داشتند . شهزاد کیانی دبیر فدراسیون در ابتدای سال از نزدیک در منطقه گلستان حاضر شد و محمود صیدانلو و حبیب مرادی رئیس و نایب رئیس فدراسیون هم در کاروانی به سرپرستی محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش عازم مناطق غرب و جنوب شدند . در همین حال روسای هیات های استانی موتوروسواری و اتومبیلرانی به همراه ورزشکاران نیز ضمن حضور در مناطق سیل زده و با ایجاد پایگاههای کمک های نقدی و جنسی در تلاشند تا بخشی از آلام و دردهای هموطنان گرفتار شده در سیل بکاهند . در این میان فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با آرزوی شکیبایی برای هموطنان مصیبت دیده از همه خانواده بزرگ رشته های زیر نظر فدراسیون که خالصانه در این امر ملی و انسانی مشارکت کرده و می کنند ، تشکر و تقدیر می نماید .

  جزییات تصاویر در گالری  


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی