جزئیات خبر

فدراسیون اتومبیلرانی وظیفه خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده را به بهترین نحو انجام می‌دهد
با دستور دکتر سلطانی‌فر ماشین‌های آفرود به لرستان اعزام شد

فدراسیون اتومبیلرانی وظیفه خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده را به بهترین نحو انجام می‌دهد

محمود صیدانلو رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی درخصوص دستور وزیر ورزش و جوانان برای کمک چند فدراسیون به مناطق سیل‌زده صحبت کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، صیدانلو در گفتگو با خبرنگار برنا گفت: بعد از اتفاقی که در استان کرمانشاه افتاد و زمین لرزه‌ای که باعث تخریب مناطقی از این استان شد تفاهم‌نامه‌ای بین فدراسیون ما و سازمان هلال احمر امضا شد که درصورت بروز همچنین حوادثی فدراسیون امکانات خود را اعزام کند. از زمانی که سیل مناطقی از کشور را گرفت گروه‌هایی را در این استان‌ها شناسایی کردیم و استان‌های معین ما نیز مشخص شدند. همانطور که در زلزله کرمانشاه ماشین‌های آفرود ما اعزام شده بودند و وظیفه کمک‌رسانی داشتند در استان گلستان نیز بلافاصله ماشین‌های آفرود جهت کمک رسانی اعزام شد.

وی در ادامه افزود: ما در هر استان یک نفر را به عنوان لیدر انتخاب کردیم که به عنوان سرگروه وظیفه کمک‌رسانی را بر عهده دارند. در گلستان حدود 100 ماشین را اعزام کردیم و 30 ماشین آفرود نیز در مازندران حضور داشتند و افرادی که در سیل گرفتار شده بودند را انتقال می‌دادند. بلافاصله بعد از سیل گلستان از استان های همجوار مانند مشهد و دیگر استان‌ها خواستیم که ماشین‌ها و تجهیزات خود را به این استان بفرستند. فدراسیون اتومبیلرانی هم در بحث امداد در این چند روز کمک‌رسانی کرد و هم اینکه در بخش انتقال اجناس فعالیت داشتند.

رییس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی خاطرنشان ساخت: همه اقداماتی که در گلستان و مازندران انجام گرفته بود برای استان لرستان نیز در نظر گرفتیم و با توجه به دستور دکتر سلطانی‌فر فورا همه امکانات و ظرفیت‌های خود را به استان لرستان ارسال کردیم و پیگیر هستیم تا ماشین‌های آفرود ما بتوانند به موقع به مردم گیرافتاده در سیل کمک کنند.

 


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی