جزئیات خبر

فاز نخست موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک افتتاح خواهد شد
در راستای صیانت از سرمایه های مادی و معنوی ورزش کشور :

فاز نخست موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک افتتاح خواهد شد

با توجه به لزوم نگهداری و صیانت از سرمایه های مادی و معنوی ورزش کشور و ایجاد زمینه مناسب برای معرفی صاحبان این گنجینه های ارزشمند ، فاز نخست "موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک" افتتاح خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، این حرکت ملی برای صیانت گنجینه ورزش کشور با همکاری وزارت ورزش و جوانان ، کمیته ملی المپیک ، پاراالمپیک و فدراسیون های ورزشی و نهاد های مرتبط انجام خواهد شد. به همین منظور از قهرمانان و پیشکسوتان محترم فدراسیون دعوت می شود با در اختیار دادن اشیاء ارزشمند مرتبط با ورزش های موتورسواری و اتومبیلرانی شامل جام، مدال، اسناد، عکس، ابزار آلات ورزشی، فیلم، لوازم شخصی و هدایای ورزشی به "موزه ملی ورزش، المپیک، پارالمپیک" به این حرکت فرهنگی غنا بخشیده و کشورمان را در داشتن موزه ای ارزشمند ​و مکانی در شان ورزش جمهوری اسلامی ایران یاری نمایند. 

در همین راستا روابط عمومی فدراسیون آماده پاسخگویی و دریافت گنجینه قهرمانان و پیشکسوتان عزیز رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی می باشد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی