جزئیات خبر

پایان سمینار آموزشی داوری و اجرایی رشته های دریفت و ​کراس کانتری
با حضور مدرسان FIA برای نخستین بار در ایران برگزار شد

پایان سمینار آموزشی داوری و اجرایی رشته های دریفت و ​کراس کانتری

اولین سمینار آموزشی داوری و اجرایی رشته های دریفت و ​کراس کانتری طی سه روز در سالن همایش های آکادمی ملی فوتبال و پیست اتومبیلرانی آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، این سمینار آموزشی در روزهای ​یکم​ تا سوم اسفند ماه با حضور مدرسین بین المللی و زیر نظر فدراسیون جهانی اتومبیلرانی (FIA) بصورت تئوری و عملی انجام شد. در روز اول این سمینار، کلاس آموزشی S​enior Officials که مرتبط با مباحث برگزاری، داوری و ایمنی مسابقات رالی و کراس کانتری  بود انجام و نزدیک به 30 شرکت کننده با قوانین روز این مسابقات آشنا شدند. اما روز دوم سمینار به نحوه برگزاری و داوری مسابقات در رشته دریفت اختصاص داشت و مدرسین بین المللی به آموزش قوانین مرتبط با این رشته به صورت تئوری پرداختند، در این کلاس نزدیک به 125 شرکت کننده حضور داشتند.

روز سوم این سمینار که در پیست اتومبیلرانی آزادی تهران برگزار شد و شرکت کنندگان ​با حضور در این کلاس عملی به یادگیری مباحث و روش های روز برگزاری و داوری رشته های دریفت و کراس کانتری ​آشنا شدند .

شایان ذکر است در حاشیه این سمینار طی دیدار محمود صیدانلو، رئیس فدراسیون ​و سعیدی ​مسئول کمیته رالی با مدرسین فدراسیون جهانی اتومبیلرانی، برنامه ریزی در خصوص برگزاری مسابقات کاندیداتوری کراس کانتری برای نخستین بار در کشورمان ​آغاز و مقرر شد با مشخص شدن امکانات مورد نیاز و تایید فدراسیون جهانی تاریخ برگزاری آن تا قبل از پایان سال 2019 اعلام شود.

تصاویر این سمینار را از اینجا ببینید

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی