جزئیات خبر

خوزستان بر سکوی نخست مرحله نهایی مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور
در پی رقابت تماشایی و جذاب در پیست غدیر اهواز :

خوزستان بر سکوی نخست مرحله نهایی مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور

مرحله ششم و پایانی مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور با قهرمانی تیم استان خوزستان به پایان رسید و استان های کرمان و یزد به ترتیب دوم و سوم شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، راند ششم و پایانی مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم قهرمانی کشور روز جمعه 28 دی ماه با حضور بیش از 50 شرکت کننده آقا و خانم از استان های سراسر کشور در پیست اتومبیلرانی غدیر اهواز در حضور مسئولین استانی و استقبال تماشاگران علاقمند به این رشته برگزار شد و پس از رقابتی دیدنی میان شرکت کنندگان، در کلاس آزاد آقایان، مجید فتحی از خوزستان به قهرمانی رسید و حسن منتظر و شهزاد عزیزی هر دو از مازندران به ترتیب دوم و سوم شدند.
در کلاس تا 1500 نیز مجتبی پورحسنی از یزد، علی یزدانی از مرکزی و مهرصاد پور ریخته گر از خوزستان به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند.
در کلاس تا 2000، عبدالعزیز راشدی از خوزستان بر سکوی نخست ایستاد، میثم زمانی از یزد دوم شد و دانش پور از خوزستان مقام سوم را به دست آورد.
همچنین در کلاس تا 1500 بانوان، لیلا پیکان پور از اصفهان قهرمان شد، سرور دستگاهی از خوزستان به نایب قهرمانی رسید و محبوبه واحدیان از کرمان در رده سوم قرار گرفت.
در کلاس تا 2000 نیز سیما یزدان پناه از کرمان رده نخست را به خود اختصاص داد، یلدا مرادی از گیلان مقام دوم را به دست آورد و فاطمه احمدی از کرمان در رده سوم جای گفت.

نتایج کلی و قهرمان سال این رشته اتومبیلرانی به زودی از سوی کمیته اسلالوم اعلام می شود.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی