جزئیات خبر

با در خواست صیدانلو ، کارتینگ هم المپیادی شد
تقدیر مدیرکل دفتر آموزشهای پایه و استعدادیابی از برگزاری المپیاد موتور کراس

با در خواست صیدانلو ، کارتینگ هم المپیادی شد

مدیرکل دفتر توسعه آموزشهای پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان به همراه معاون و کارشناسان این دفتر در دیدار با رئیس و دبیر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در محل این فدراسیون از مشارکت آنان در برگزاری المپیاد استعدادهای برتر کشور تشکر و تقدیر کردند و آمادگی خود را برای همکاری در کمک به نخبه پروری در ورزش های موتورسواری و کارتینگ اعلام داشتند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، در این دیدار ابتدا احمد سعادتمند مدیرکل دفتر توسعه آموزشهای پایه و استعدادیابی وزارت ورزش با ارائه گزارشی از فرآیند کارهای انجام شده ضمن تشکر از همکاری خوب و حلقه های حمایتی ایجاد شده بین فدراسیون ها ، ادارات کل و هیات های ورزشی ، دفتر توسعه و خانواده ها در برگزاری مطلوب اولین المپیاد استعدادهای برتر گفت : حاصل این المپیاد شناسایی نزدیک به 2 تا 3 هزار نفر استعداد خوب در 77 رشته ورزشی بود که هر کدام دارای پرونده حقوقی ، پزشکی و فنی مجزایی شده اند که می توانند پشتوانه های خوبی برای المپیک جوانان باشند . وی افزود : خوشحالیم که با این حرکت استعدادهای فراوانی که هرگز در مسابقات قهرمانی کشور نمی شد  شناسایی شوند ، هم اکنون با برگزاری المپیاد به اردوهای رشته های مختلف ورزشی برای مسابقات آسیایی راه پیدا کرده اند واکنون هم تلاش داریم صادقانه و دلسوزانه بدون دخالت فنی در کار فدراسیون ها با پشتیبانی این استعدادها زیر نظر مربیان ملی ، سهمی ناچیز در آینده ورزش ایفا کنیم .

سعادتمند با تشکر ویژه از دکتر سلطانی فر و داورزنی خبر از موافقت وزیر ورزش از برگزاری یک المپیاد بین المللی با حضور برترین های المپیاد استعدادهای برتر و با حضور 7 تا 10 کشور خارجی در آینده نزدیک در جلسه با روسای فدراسیون های ورزشی داد .

سپس شهزاد کیانی دبیر فدراسیون و مهران همتیان مدیر اجرایی موتور کراس فدراسیون با ارائه گزارشی از مسابقات موتورکراس المپیاد و استقبال خوب شرکت کنندگان از سراسر کشور از عدم حضور نماینده ای از اداره کل و عدم پرداخت جوائز گلایه های خود را ابراز داشتند .

در پایان این دیدار رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با تقدیر از تلاش های احمد سعادتمند و همکارانش در برگزاری المپیاد استعدادهای برتر گفت : ما برای تحت پوشش قرار دادن استعدادهای نخبه آماده همکاری در این خصوص با دفتر توسعه آموزشهای پایه و استعدادیابی هستیم و در همین المپیاد هم شاهد چهره های مستعد خوبی از جمله از منطقه سراوان خراسان بودیم و با دو سال کار کردن می شود قهرمان موتورسواری در آسیا تحویل داد . محمود صیدانلو با اشاره به ظهور نونهال آفرودکار قزوینی که برای خود پدیده ای در جهان محسوب می شود گفت : اگر شرایطی مهیاء شود حضور او با این سن کم می تواند حتی در کتاب گینس ثبت شود .

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در خاتمه صحبت هایش از مدیرکل دفتر توسعه و استعداد یابی وزارت ورزش خواست که با توجه به اینکه این فدراسیون در دو بخش موتورسواری و اتومبیلرانی فعالیت دارد در بحث برگزاری المپیاد به کارتینگ هم توجه شود که سعادتمند قول حمایت از این رشته را هم داد .     


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی