جزئیات خبر

فدراسیون آماده همکاری برای احداث پیست موتورسواری در فردوسیه
در دیدار صیدانلو با نمایندگان شورای شهر و شهرداری شهریار مطرح شد:

فدراسیون آماده همکاری برای احداث پیست موتورسواری در فردوسیه

رئیس شورای شهر شهریار به همراه معاونت اقتصادی شهرداری فردوسیه در دیدار با رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در پیست آزادی که امروز انجام شد ، خواهان همکاری این فدراسیون برای پیش بینی احداث پیست موتورسواری در منطقه فردوسیه شدند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، در این دیدار ابتدا جابر فسا رئیس شورای شهر شهریار با اعلام علاقمندی وافر جوانان این منطقه به ورزش و بخصوص موتورسواری و اتومبیلرانی از اختصاص زمینی به وسعت 70 هکتار برای ساخت پروژه های ورزشی از جمله پیست موتورسواری و اتومبیلرانی خبر داد و خواستار همکاری فدراسیون در این خصوص شد .

همچنین چهارلنگ معاونت اقتصادی شهرداری فردوسیه و عضو شورای عالی سرمایه گذاری هم با اشاره به تلاش شهرداری و شورای شهر در خصوص ایجاد فضای ورزشی مناسب برای جوانان و جلوگیری از حوادث تلخ در جاده ها و خیابان ها ، از رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی دعوت کرد تا با بازدید و اعزام کارشناس و کار کارشناسی از این زمین اختصاص یافته برای ساخت اماکن ورزشی ، ضمن همکاری ، راهنمایی های لازم را به عمل آورند .

در ادامه صیدانلو با اشاره به علاقمندی روزافزون  جوانان و نوجوانان در تمام نقاط جهان از جمله ایران به سرعت و هیجان و اینکه یکی از راههای کنترل و هدایت آنها با آموزش صحیح در پیست های تحت هدایت فدراسیون و با آموزش دیدن زیر نظر مربیان میسر است ، قول همه گونه همکاری با آنان را چه در زمینه کمک به تهیه نقشه کارشناسی و بازدید از زمین اختصاص یافته را در هفته های آینده در سفر به شهریار داد و عنوان داشت : حتی در بحث سرمایه گذاری بخش خصوصی هم فدراسیون آماده راهنمایی و کمک است .


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی