جزئیات خبر

از هر پیشنهاد خوب در حد توان و امکانات مان استقبال می کنیم
صیدانلو در جمع صمیمی 3 ساعته با موتورسواران ریس :

از هر پیشنهاد خوب در حد توان و امکانات مان استقبال می کنیم

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در ادامه دیدارهای فصلی خود با قهرمانان رشته های مختلف ، این بار عصر دوشنبه با جمعی از ورزشکاران رشته موتور ریس در محیطی صمیمی به مدت سه ساعت دیدار و ​ گفتگو کرد و حرف های آنان را در جهت بهبود این رشته و حل مشکلات بی واسطه شنید .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، در این نشست که در محل فدراسیون در پیست آزادی برگزار شد ، محمود صیدانلو یکی از دلایل انتقال تشکیلات ستادی فدراسیون به پیست آزادی را دیدن از نزدیک ورزشکاران بدون محدودیت و در جریان مشکلات آنان قرار گرفتن ، خواند .

در این جلسه ابتدا هر کدام از نمایندگان ورزشکاران موتور ریس بدون پرده پوشی و با در خواست رئیس فدراسیون از مشکلات خود در بحث تجهیزات و مسابقات و تمرینات و توقعات خود از اعضای کمیته ریس و فدراسیون صحبت کردند و برخی ها نیز پیشنهادات خود را در جهت بهبود مسابقات ارائه دادند و در خاتمه هم ورزشکاران با ابراز رضایت از پاسخگو و مطلع بودن رئیس فدراسیون از مشکلاتشان ، راضی عازم محل تمرین خود شدند .

محمود صیدانلو در پایان این نشست قول همه گونه همکاری در حد توان و بضاعت فدراسیون را برای حل مشکلات داد و گفت : من و همه همکارانم همواره با احترام به تمامی خواسته های به حق ورزشکاران توجه داریم و تلاش ما نیز با همه کمبودها و کاستی ها در راستای برداشتن موانع از پیش روی همه ورزشکاران موتورسواری و اتومبیلرانی است .  


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی