جزئیات خبر

انتخابات مجمع هیات استان کرمانشاه باطل شد
با حضور نمایندگان وزارت ورزش و جوانان و اداره کل ورزش و جوانان استان در فدراسیون

انتخابات مجمع هیات استان کرمانشاه باطل شد

پس از بررسی اعتراض یکی از کاندیدهای مجمع انتخاباتی استان کرمانشاه که 12 تیرماه برگزار شده بود، انتخابات این مجمع ابطال شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، روز گذشته 11 دی ماه محمود صیدانلو رئیس فدراسیون به عنوان رئیس مجمع انتخاباتی هیات استان کرمانشاه ، میزبان نمایندگان دفتر امور مشترک فدراسیون ها و باشگاه ها، دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت ورزش و جوانان ، نماینده اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه و معترضین به انتخابات بود که پس از استماع گزارشات و بررسی اعتراضات بر اساس مدارک ارائه شده ، انتخابات گذشته هیات این استان که در تاریخ 12 تیرماه 97 برگزار شد​ه بود با رای اعضای جلسه باطل اعلام شد.

بر همین اساس مقرر شد اداره کل ورزش و جوانان استان سرپرست جدید هیات استان را به فدراسیون معرفی و پس از ثبت نام کاندیدها و طی مراحل قانونی ، ​هماهنگی های لازم برای برگزاری مجمع انتخابات هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان را تا قبل از پایان سال  انجام دهد.


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی