جزئیات خبر

سکوی های اول تا سوم مرحله چهارم مسابقات دریفت به خوزستان، مرکزی و البرز رسید
در پی رقابت تماشایی و جذاب در پیست اتومبیلرانی آزادی :

سکوی های اول تا سوم مرحله چهارم مسابقات دریفت به خوزستان، مرکزی و البرز رسید

چهارمین مرحله از مسابقات دریفت قهرمانی کشور به میزبانی پیست اتومبیلرانی آزادی تهران برگزار و نفرات برتر آن مشخص شدند. 

به گزارش روابط عمومی فدارسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، روز جمعه ​7 ​دی ماه در ​اولین هفته از زمستان سال 1397 و در میان استقبال چشمگیر علاقمندان به این ورزش جذاب، ۱2 اتومبیلران شرکت کننده از هفت استان، برای رقابت با یکدیگر در خط استارت مسابقه ایستادند و در رقابت های انفرادی برای کسب امتیازات، مهارت خود را به آزمایش گذاشتند ​که در نهایت ۸ شرکت کننده به دور دوم رقابت راه پیدا کردند .

در دور دوم و بر اساس جدول ارائه شده از سوی ​کمیته برگزاری این مسابقات ۸ شرکت کننده باقی مانده در جدول به صورت  دو به دو (سویسو) با یکدیگر  به رقابت پرداختند ​که در انتها چهار شرکت کننده برای کسب مقام های اول تا سوم به دور پایانی راه یافتند و پس تلاش بسیار و رقابتی جذاب ، سکوهای اول تا سوم این مرحله از مسابقات به شهاب پیشانیدار از خوزستان، ​هادی جعفرپور از مرکزی و​ محمدرضا روحی از البرز تعلق گرفت.

مرحله پنجم و نهایی این مسابقات اسفند ماه سال جاری برگزار و قهرمانان اول تا سوم مسابقات دریفت قهرمانی کشور در سال 1397 مشخص می شوند.

  گالری تصاویر

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی