جزئیات خبر

موتور سواران و اتومبیلرانان در خط استارت مسابقات قهرمانی کشور

موتور سواران و اتومبیلرانان در خط استارت مسابقات قهرمانی کشور

رقابت موتورسواران و اتومبیلرانان رشته های موتور کراس، تریال و اتومبیلرانی دریفت در مسابقات قهرمانی کشور سال 1397 روز جمعه 11 آبان ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، سومین مرحله از مسابقات موتور کراس قهرمای کشور به میزبانی استان همدان ​در پیست موتورسواری شهید مفتح شهر همدان برگزار می شود، تا کنون نزدیک به 70 شرکت کننده از استان های سراسر کشور، آمادگی خود را برای شرکت در این رویداد اعلام کرده اند.

در تهران نیز پیست موتور تریال آزادی تهران، میزبان موتورسواران در سومین مرحله از ​مسابقات قهرمانی کشور موتور تریال است تا در رقابت با یکدیگر جایگاه خود را در جدول امتیازات کلی مسابقات بالاتر ببرند.

مسابقات جذاب اتومبیلرانی نیز روز جمعه همزمان با مسابقات موتورسواری در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی تهران پیگیری خواهد شد، تا نتیجه رقابت اتومبیلرانان در سومین مرحله از رقابت های اتومبیلرانی دریفت قهرمانی کشور مشخص شود.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی