جزئیات خبر

نفرات برتر مسابقات موتور سواری نیروهای مسلح مشخص شدند
در حضور مسئولین و علاقمندان با شعار هیجان در مسابقه _ آرامش در خیابان:

نفرات برتر مسابقات موتور سواری نیروهای مسلح مشخص شدند

به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت این ایام، با همکاری فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و هیات موتورسواری نیروهای مسلح، پنجمین دوره از مسابقات موتورسواری سرعت نیروهای مسلح و هشتمین مرحله مسابقه موتورسواری ناجا با شعار هیجان در مسابقه _ آرامش در خیابان ​به میزبانی پیست اتومبیلرانی آزادی تهران برگزار ​ شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، این رقابت ها با استقبال علاقمندان به رشته های موتورسواری و در حضور سردار تقی مهری رییس پلیس راهور ناجا، مسئولین نیروهای مسلح و همچنین محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، روز دوشنبه ۱۶ مهرماه از ساعت ۱۴ در سه کلاس ۱۱۰۰ سی سی بی ام دبلیو ، ۱۳۰۰ سی سی هوندا و ۲۵۰ سی سی تریل ناجا ، ​دو کلاس ۱۰۰۰ ، ۶۰۰ ریس و ۱۳۰۰ سی سی استریت بهمراه حرکت های نمایشی موتور آغاز شد.

پیش از برگزاری این مسابقات رییس پلیس راهور ناجا از همکاری و تعامل با فدراسیون در برگزاری این رقابت ها سخن گفت؛ وی با تاکید بر اینکه رعایت قوانین و مقررات رانندگی توسط موتورسواران می تواند در کاهش تصادفات و تلفات رانندگی بسیار موثر باشد، افزود: نسبت به سال های گذشته علی رغم افزایش تعداد موتورسواران، تعداد جانباختگان موتورسیکلت ها کاهش یافته است.

به گفته سردار مهری ارتقای فرهنگ ترافیک و‌ نحوه استفاده از موتورسیکلت ها از اهداف پلیس راهور ناجاست.

در پایان پس از رقابت میان موتور سواران، نفرات برتر در کلاس های مختلف بر روی سکو رفته و جوایز خود را دریافت کردند.

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی