جزئیات خبر

پرشیا خودرو وارد عرصه باشگاه داری در موتورسواری و اتومبیلرانی شد
با امضای تفاهم نامه همکاری دوجانبه :

پرشیا خودرو وارد عرصه باشگاه داری در موتورسواری و اتومبیلرانی شد

در راستای سیاست های فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جهت مشارکت دادن بخش خصوصی در توسعه و گسترش فعالیت های باشگاهی، با امضای تفاهم نامه همکاری، شرکت پرشیا خودرو به عنوان مجموعه ای که در زمینه خودرویی فعال است ، رسما وارد این عرصه شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، این شرکت خودرویی پس از تاسیس باشگاه و مذاکرات مقدماتی در خصوص همکاری های متقابل، روز چهارشنبه 21 شهریور ماه با امضای تفاهم نامه مشترک میان فدراسیون و شرکت پرشیا خودرو فعالیت خود را شروع کرد.

این تفاهم نامه همکاری به امضای محمود صیدانلو رئیس فدراسیون و مهندس هادی سلیمانی ملکان مدیر عامل و عضو هیات مدیره پرشیا خودورو و دکتر حمید سجادی مدیر این باشگاه رسید؛ این همکاری مشترک می تواند نقطه آغازین همکاری های دیگر شرکت های خصوصی خودروسازی که در امر وارادات و صادرات فعالیت می کنند باشد. در این تفاهم نامه مقرر شد که فدراسیون در جهت تامین تجهیزات مورد نیاز موتورسواری و اتومبیلرانی و در مقابل شرکت پرشیا خودرو که در زمینه واردات کمپانی BMW فعال است در بحث توسعه زیرساخت های مورد نیاز این رشته با فدراسیون همکاری های لازم را به عمل آورد .


نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی