جزئیات خبر

رقابت تماشایی آفرودکاران در ماکو و معرفی نفرات برتر مرحله دوم
با حضور 90 شرکت کننده:

رقابت تماشایی آفرودکاران در ماکو و معرفی نفرات برتر مرحله دوم

مرحله دوم مسابقات آفرود قهرمانی کشور به میزبانی منطقه آزاد ماکو در استان آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، این رقابت روز جمعه 16 شهریور ماه  برای اولین بار در ماکو برگزار ​شد.

در این ​رویداد 90 آفرودکار از استان‌های مختلف حضور ​داشتند که تهران با 13 آفرودکار مازندران با 8 شرکت‌کننده و استان‌های فارس و قزوین نیز با 4 و 8 آفرودکار در مسابقات حضور پیدا کرده‌ بودند، امسال برای اولین بار 6 شرکت‌کننده نیز از شهر میزبان یعنی ماکو پشت خط استارت قرار ​داشتند که در پایان پس از رقابتی تماشایی در کلاس اول حسن کامکار از استان فارس، سیاوش عباسی از آذربایجان غربی و محمدرضا صبوری از قزوین به ترتیب اول تا سوم شدند. 

در کلاس دوم نیز فرشاد ابراهیمی از قزوین در سکوی اول، امیر صفاری از مازندران در سکوی دوم و قاسم وکیلی از قزوین در سکوی سوم ایستاد. 

در کلاس سوم نیز حسن بلوچیان از تهران مقام اول و علیرضا پورشهید از فارس مقام دوم و حسن حسینی از خراسان مقام سوم را به نام خود ثبت کردند. 
در کلاس چهارم که عنوان آزاد داشت پوریا حسین از تهران، سمیع الدین شجاعی مهر از همدان، مهدی شهری از گلستان اول تا سوم شدند. 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی