جزئیات خبر

پیشکسوتان گنجینه ای گرانبها از اندیشه و تجربه هستند
محمود صیدانلو:

پیشکسوتان گنجینه ای گرانبها از اندیشه و تجربه هستند

مراسم تجلیل از پیشکسوتان موتورسواری و اتومبیلرانی با حضور مسئولین فدراسیون شامگاه روز سه شنبه 29 مرداد ماه در هتل المپیک تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی، در این جلسه صمیمی و دوستانه، نزدیک به 40 نفر از موتورسواران و  اتومبیلرانان دهه 40 و 50 کشورمان حاضر بودند و در تجدید دیدار با یکدیگر، خاطرات گذشته خود را مرور می کردند.

محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به عنوان میزبان این مراسم در سخنانی، پیشکسوتان را صاحب منصبان اصلی این ورزش دانست، که با تلاش خود در طول سالیان گذشته بنیان این رشته های ورزشی را هر روز محکم تر کرده اند، وی با اشاره به اینکه همه اعضای حاضر در این جمع بیشتر از نیم قرن از زندگی خود را سپری کرده اند حاصل این گذر زمان را اندوخته ای از تجربیات و دانش دانست و از آن به عنوان گنجینه ای گرانبها یاد کرد که باید در اختیار حاضرین و آیندگان قرار گیرد.

صیدانلو نقد و بیان نقایص گذشته را کاری بیهوده ذکر کرد و گفت گذشته برای درس گرفتن و عبرت آموزی است و هدف مهم، بهبود وضعیت فعلی و ساختن آینده است و با انتقال اندیشه و دانش به دیگران و استفاده از آن می توان راه های خوبی برای کارهای بزرگ پیدا کرد، وی از پیشکسوتان خواست به کمک فدراسیون بیایند و اگر راهبردی برای پیشرفت امور دارند اعلام کنند.

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در ادامه به بیان گزارشی از عملکرد فدراسیون طی دوسال گذشته پرداخت و از جلسات خود با وزیر ورزش و جوانان و اختصاص دو قطعه زمین یکی در مشهد و دیگری در بوشهر خبر داد که در هفته دولت عملیات ساخت آنها آغاز خواهد شد.

محمود صیدانلو در پایان ضمن تشکر از حضور پیشکسوتان ورزش های موتورسواری و اتومبیلرانی در این مراسم، از زحمات و پیگیری کمیته پیشکسوتان و آقایان دارا غزنوی و کیا موسی برهان قدردانی کرد.

گفتنی است در ابتدای این جلسه دارا غزنوی رئیس کمیته پیشکسوتان، به ارایه گزارش عملکرد این کمیته در سال گذشته پرداخت وی با اشاره به تدوین و تصویب آیین نامه کمیته پیشکسوتان، از تشکیل بخش رفاهی با هدف حمایت های معنوی و مالی در این کمیته در آینده نزدیک خبر داد، او ضمن تشکر از حمایت های فدراسیون در برگزاری این مراسم، پیشکسوتان را افرادی دانست که عشق و عمر خود را به پای راه اندازی و پیشرفت این ورزش گذاشته اند و تجلیل از آنها توسط فدراسیون را کاری بزرگ دانست.

در پایان جلسه لوح تقدیر پیشکسوتان از سوی مسئولین فدراسیون به آنها اهدا و مراسم با عکسهای یادگاری و صرف شام به پایان رسید.

 

تصاویر این مراسم را از اینجــا ببینید

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی