جزئیات خبر

جلسه هم اندیشی مسئولین و کمیته های فدراسیون برگزار شد

جلسه هم اندیشی مسئولین و کمیته های فدراسیون برگزار شد

جلسه مشترک مسئولین فدراسیون و کمیته های تحت پوشش فدراسیون، عصر روز سه شنبه 23 مرداد ماه در پیست موتور کراس مجموعه آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این دیدار که با حضور محمود صیدانلو رئیس و شهزاد کیانی دبیر فدراسیون برگزار شد، مسائل پیرامون برگزاری مسابقات و نحوه اجرای آیین نامه و مقررات رویدادهای فدراسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ابتدای جلسه شهزاد کیانی دبیر فدراسیون، به ارایه گزارشی از اجرای تقویم ورزشی سال 1397 پرداخت، وی عنوان کرد: در ابتدای سال 1397 تقویم ورزشی ابلاغ و آیین نامه های مربوطه بروزرسانی شد، هدف ما در سال جدید اجرای با کیفیت مسابقات با رویکرد جذب ورزشکار به این رشته ها بوده و هست و برای رسیدن به این مقصود انتظار از کمیته ها این است که صرفاً به اجرای مسابقات نپردازند بلکه با تعامل قوی با کمیته آموزش اولین هدف خود را بحث آموزش و استعدادیابی و ارتقای سطح رانندگی ورزشکاران نمایند. کیانی همچنین از کمیته ها خواست هرچه سریعتر به همکاری کمیته ایمنی فدراسیون آیین نامه ایمنی مسابقات تحت پوشش خود را تدوین و یا باز نویسی کنند و آن را در اولویت کاری کمیته قرار دهند.

پس از آن کمیته های فدراسیون هر کدام به بیان نقطه نظرات خود و مسایل مربوط به نحوه اجرای مسابقات و آموزش از جمله نحوه انتخاب مربیان کمیته آموزش، عدم هماهنگی استانها با کمیته مربوطه در مسابقات استانی و چند جانبه، نحوه اهدای جوایز، هزینه های مسابقه، موتورسواری بانوان، تامین ایمنی پیت استاپ و پارک فرمه مسابقات و ... پرداختند که مقرر شد با برگزاری جلسات کارشناسی در هفته جاری همه مسایل بررسی و نتیجه آن اعلام شود.

اما در انتهای جلسه محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، پس از خوش آمدگویی به حاضرین جلسه بیان داشت: همه ما با شرایط موجود کشور آشناییم و این بحران اقتصادی که پیش روی ماست گذرا خواهد بود، این مساله در طول تاریخ بی سابقه نیست و به گذشته که نگاه کنیم همه کشورها روزی از این بحران ها داشته و گذر کرده اند و این برای کشور عزیزمان ایران نیز صادق است ما از بحران های زیادی در طول سالهای نه چندان دور به سلامت عبور کرده ایم و نمونه آن جنگ تحمیلی 8 ساله بود و با امید به خداوند و با سرمایه مردم و تلاش مسئولین از این برهه نیز خواهیم گذشت.

صیدانلو ادامه داد: در این شرایط اقتصادی فدراسیون نیز همسو با دیگران است و در این مدت متاسفانه در جذب حمایت های مالی و در آمدی نیز نسبت به گذشته با رکود همراه بوده است، اما شاید این برای ما یک فرصت باشد تا بتوانیم به راهکارهای جدیدی در جذب در آمد بیاندیشیم. وی گفت: وزارت ورزش و جوانان با کمک قانون بیست و هفت صدم درصد از مالیات بر ارزش افزوده توانسته اعتباراتی به ادارات کل استانها پرداخت نمایید که ما هم در تعامل با مسئولین استانی توانسته ایم اعتباراتی را برای هیات های استانی خودمان بگیریم و حاصل آن دریافت زمین در استانهای گلستان، بوشهر و خراسان رضوی برای احداث پیست های موتورسواری و اتومبیلرانی بوده است.  

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در ادامه گفت: کمیته ها باید با اصلاح رویکردشان در تلاش برای کم کردن هزینه باشند نه اینکه به کیفیت لطمه ای وارد شود بلکه هزینه های اضافی را حذف نمایند، وی از کمیته فنی و ایمنی خواست با برگزاری جلسات مشترک با کمیته ها در تلاش باشند فشار مالی بر ورزشکاران تحمیل نشود و شرایط را طوری مهیا کنند که علاقمندان بیشتری بتوانند جذب این رشته ها شوند. وی همچنین از کمیته ها خواست تعامل بیشتری با هیات های استانی داشته باشند و با پیگیری و حتی سفرهای استانی در تلاش برای ارتقا سطح علمی و عملی ورزش های استان باشند.

محمود صیدانلو در پایان ضمن قدردانی از تلاش کمیته ها از آنها خواست در رویکرد حرفه ای تمرکز بیشتری داشته تا با شرایط موجود بتوانیم نتیجه خوبی در رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی داشته باشیم.

 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی