جزئیات خبر

توسعه ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی و‌مهیا کردن اوقات فراغت برای نوجوانان و‌جوانان
در دیدار صیدانلو و نوذرپور شهردار منطقه ۲۲ مطرح شد :

توسعه ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی و‌مهیا کردن اوقات فراغت برای نوجوانان و‌جوانان

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و شهردار منطقه ۲۲ امروز با هم دیدار پیرامون چگونگی همکاری دوجانبه گفت و‌ گو‌ کردند . 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، در این دیدار که در محل شهرداری منطقه ۲۲ برگزار شد ، محمود صیدانلو و علی نوذرپور به تفصیل راه های همکاری در زمینه توسعه ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی را با توجه به محبوبیت آن در میان نوجوانان و جوانان مورد بحث و‌ تبادل نظر قرار دادند . 
در این دیدار صمیمی صیدانلو خطاب به شهردار منطقه ۲۲ گفت: این فدراسیون با توجه به فضاهای ورزشی موجود در این منطقه آماده همه گونه همکاری فنی و مشورت دهی در ایجاد پیست های موتورسواری و انومبیلرانی و‌ کارتینگ است . نوذرپور شهردار منطقه ۲۲ نیز با تشکر از  صیدانلو ضمن اعلام آمادگی برای همکاری دو جانبه اعلام کرد در زمینه ایجاد فضا برای ارتقای فرهنگ رانندگی از پایه ، تلاش خواهد کرد تا امکاناتی را جهت ساخت پیست کارتینگ اختصاص دهد .

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی