جزئیات خبر

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان فدراسیون موتور سواری و اتومبیل رانی و سازمان امداد و نجات

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان فدراسیون موتور سواری و اتومبیل رانی و سازمان امداد و نجات

تفاهم نامه همکاری مشترک میان فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی و سازمان امداد و نجات برای انجام ماموریت های امداد و نجات و امدادرسانی به مصدومان در حوادث به امضای طرفین رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی، این تفاهم نامه مشترک میان جمعیت هلال احمر به ریاست مرتضی سلیمی و فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی به ریاست محمود صیدانلو و همراهی غلامرضا شیسی عضو هیات رئیسه فدراسیون، روز چهارشنبه 3 مرداد در محل این سازمان منعقد شد.

بر اساس این تفاهم نامه، همکاری های مشترک آموزشی میان سازمان امداد و نجات و فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران و همچنین حمایت و پوشش فدراسیون در امر امداد و نجات و حوادث غیر مترقبه انجام خواهد شد.

انجام بازدید های علمی از دستاوردهای مشترک، تبادل اطلاعات متقابل از طریق وب سایت، مجلات علمی - تحقیقاتی، روزنامه ها و نشست های علمی، استفاده متقابل از کتابخانه ، منابع و فیلم های آموزشی – تخصصی ، تلاش مشترک در جهت برگزاری همایش، سمینار، مانور مشترک و مسابقات براساس توابق انجام شده، تدوین و ترجمه کتب و منابع علمی و انتشار آن به صورت مشترک و مشارکت فدراسیون اتومبیل رانی در طرح داوطلبی و خیرخواهانه جمعیت هلال احمر در داخل و خارج از کشور از جمله تعهدات مشترک این تفاهم نامه است.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی