جزئیات خبر

صیدانلو : با تاکید وزیر ورزش مصمم به برگزاری مسابقات خاورمیانه (مرک ) هستیم
دیدار نماینده FIA و مسابقات خاورمیانه با رئیس و دبیر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

صیدانلو : با تاکید وزیر ورزش مصمم به برگزاری مسابقات خاورمیانه (مرک ) هستیم

نماینده فدراسیون جهانی اتومبیلرانی FIA که به منظور بازدید از مسیرها و اقدامات ایران برای برگزاری یک راند از مسابقات بین المللی خاورمیانه ( مرک ) به تهران سفر کرده است ، پیش از ظهر امروز در محل فدراسیون با رئیس و دبیر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی دیدار و در جریان کامل امور قرار گرفت . 
 به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این دیدار که با حضور محمود صیدانلو رئیس و شهزاد کیانی دبیر و هانی شعبان عضو کمیته رالی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی و مسئول مسابقات خاورمیانه برگزار شد ، شرایط ایران برای انجام این رقابت ها پس از سه سال برگزاری آن در شیراز در تهران بحث و تبادل نظر شد . 
ابتدا صیدانلو با اشاره به فضای متفاوت امسال با دوره های قبل و بحث در پیش بودن تحریم و مشکلات اقتصادی و اینکه وزیر ورزش با تاکید به فدراسیون ها که فقط در مسابقات آسیایی و جهانی شرکت کنند و میزبان رویدادهای معتبر بین المللی باشند ، گفت : در این شرایط سخت من و همکارانم تصمیم گرفتیم میزبان رالی خاورمیانه باشیم . وی افزود ما از برگزاری این رویداد دو هدف مهم را دنبال می کنیم . نخست مشارکت جدی در اجرای برنامه خاورمیانه ای فدراسیون جهانی و نقش مهم کشورمان در منطقه و قولی که به جان تاک رئیس فدراسیون جهانی داده ایم و دیگری ارج گذاری به زحمات بچه های ایران در بحث اجرایی مسابقات و ورزشکاران کشورمان برای شرکت در این رویداد مهم بین المللی است . 
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشورمان در مقام مقایسه رقابت های امسال با سال پیش گفت : از نظر برنامه ای و برنامه ریزی نسبت به سال پیش جلوتریم و برای اولین بار جلساتی با وزیر برگزار کردیم و همه دستگاهها قول همکاری داده اند . با شهرداران سه منطقه صحبت کرده ایم و بخش خصوصی و مدیرعامل سرزمین ایرانیان آیلند آقای موسوی که عضو هیات رئیسه ما هستند با امکانات لجستیکی ، تدارکاتی و ترابری پای کارند و مطمئن هستم در تهران هیچ مشکلی برای برگزاری مطلوب مسابقات نداریم . با معاون هلال احمر هم بزودی دیدار داریم و با امضای تفاهم نامه ای در بحث هلی برد و آتش نشانی و امکانات ایمنی هم همه پیش بینی ها صورت گرفته است . 
حضور ناصر العطیه قطعی است  
در ادامه این دیدار هانی شعبان گفت : من همیشه گفته ام ایران نیروهای مجرب و کارآزموده خوبی در جاهایی که من کار کرده ام ، داشته است . برای این رقابت ها حضور رانندگانی از کشورهای قطر ، کویت ، اردن و جمهوری چک قطعی است ولی متاسفانه بدلیل مشکلات سیاسی کشورهای عربستان و امارات در این مسابقات نماینده ندارند و لبنانی ها هم بحث مشکل هزینه ای را دارند. با این وجود فکر می کنم با حضور رانندگان شما رقابت های جذابی با بودن ناصر العطیه شاهد خواهیم بود. 
نماینده فدراسیون جهانی اتومبیلرانی امروز و فردا از امکانات و مسیرهای مسابقات بازدید به عمل می آورد و بعد از نشست پایانی با رئیس فدراسیون و کمیته برگزاری مسابقات گزارش بازدیدش را به فدراسیون جهانی اتومبیلرانی ارسال خواهد کرد .

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی